Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga3609

nudny sex

Polecane posty

Jestesmy ze soba prawie 2 lata , pomimo roznych kryzysow bardzi sie kochamy. Niestety jest jedno ale... Sex z nim zaczyna mnie nudzic... Jak mu o tym powiedziec? Nie chcem zeby zrobilo mu sie przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj wiec delikatnie - albo przejmij inicjatywe i uczyn seks atrakcyjniejszym , wedlug wlasnego uznanaia, mi sie wydaje ze wiele kobiet - za bardzo liczy ze to faceci "cos" wymysla - sa same bardzo bierne, w sesnie proponowania (a nie ze w ogole;-) - ja od razu na poczatku aznaczylam ze nie lubie nudnego seksu i nie narzekam na brak doznan;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ty nie czekaj na faceta tylko wprowadź troszkę pikanterii np BDSM świetna zabawa w dominacje i rewelacyjny sposób na kontrolowanie podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo_z_Budyniowa
misia widze lubisz hardcor? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo_z_Budyniowa
ile masz lat skąd jesteś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo_z_Budyniowa
nom zostałbym twym niewolnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo_z_Budyniowa
zazdroszcze mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no i na dodatek jestem less (no Bi niby) ale lubię to robić z kobietami :) a mąż niema nic przeciwko :) on za to lubi damskie ciuszki i się jakoś uzupełniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo_z_Budyniowa
żadko która kobieta ma tak otwarte poglądy jak ty na sex i experymenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczeże to ja jestem otwarta na nowości. Jeśli mój mąż mówi kup mi rajstopy takie grubsze bo mi zimno w pracy to mu kupie,bo jak widzę te wasze kalesony wełniane to mnie aż trzepie. Na sam widok mam wysypkę. To samo w domu,poco ma łazić w gaciach jak wiem że dla jego jajek to niewygodnie,przecież nikt go nie zje jak se spódniczkę założy :) nawet sexi wygląda no i można bez problemu się do skarbów dobrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ;-)) odpowiednio pobudzona kobieta zawsze poszukuje ...rzadna tam rzadkosc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×