Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa

Ile zarabia kierownik sklepu,salonu,butiku w centrum handlowym?

Polecane posty

Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa

Jak w temacie mpze wiecie ile zarabia kierownik salonu,sklepu,butiku chodzi mi o podstawe po premie wiadomo zaleza od wyników?pytam bo chodze na rozmowy w sprawie pracy i zawsze pada pytanie ile by pani chciała zarabiac ??? jaka kwote realna mam podawać??? pomóżcie na pewno ktos ma takie stanowisko znajomych jak to wyglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa
Minimalna plus od utargu z 5% by mnie satysfakcjonowała ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa
oczywiście podszyw..... np w intimissimi i calzedoni dziewczyny maja 2200zł podstawy plus premia 2600zł wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa
podszywie co sie nabijasz sa butikki, w których miesieczny obrót to 700tys np ..i ktos ma mi dac od tego 5% puknij się w glowę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1085
Nie wierzę 700 tysięcy w butiku. Ty się puknij w głowę. moąe 70 tysięcy ale też wątpie. a 2600 to można było zarobić dwa lata temu, teraz tyle nie płacą, bo obroty się skurczyły do połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa
nie pisze o małych butikach...ale np taki reserved albo zara w silesi jak zrobi 25-30 tys obrotu dziennie co jest norma to sobie pomnóz razy 30dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa
80tys miesiecznie to wyrabialismy w Triumphie 50m średnio dziennie 2,5 3tys utargu tam miałam 1700zł podstawy jako kierownik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1085
No to dlaczego w tym Triumfie dalej nie pracujesz jak ci tak dobrze płacili i może miałaś jeszcze od utargu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1085
Moja kumpela właśnie pracuje w Triumfie to mówi że teraz ich sklep dopadł kryzys i jak zarabiała nawet 3 tysiące w sklepie przy ulicy, nie w galerii, to teraz do 2 ledwo dociąga, a druga w innym sklepie ma maksymalnie 1500 i też jest kierowniczką bo sama ten stragan ciągnie bez personelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa
Przeprowadziłam sie do innego miasta tez dużego 500tys miesz. jest tu kilka dużych galerii w tym tez takie ekskluzywne.... założyłam ten topik bo chce sie dowiedziec ile placa np w max marze stefanelu guess itd .. na stanowisku kierownika.... wiem na 100% ze w intimissimi i calzedoni maja podstawy kierowniczki 2200zł bo to moje dobre kolezanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa
wszystko zalezy czy to sklep w galerii czy na miescie czy jest to firmowy czy na zasadzie partnerskiej czyli prywatny własciciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1085
A w jakim lepiej pracować w prywatnym czy partnerskim, gdzie lepiej płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1085
No i czy ty piszesz te płace w netto czy brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaa
Netto... zależy jaki własciciel i jaka sieciówka ale sieciówki maja lepszy system premiowania... jesli jest dobre centrum handlowe a sa przeciez takie stary browar silesia arkadia to z premi mozna druga pensje wyciagnac jasne sa sklepy które marnie płaca ale sa tez takie które niexle np apart .... jakie oni tam premie potrafia wyciagnac np za grudzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @-ciekawskaaaaaaaaaaaaaa
Silesia to najlepsze centrum w Polsce . Niektóre marki to tylko tam i nigdzie indziej. Może więc tam płacą tak dobrze. Jak idzie o warszawskich galeriach to już tak dobrze nie jest. Zwykły personel haruje na umowach zlecenie za podstawę minimalną plus ewentualna premia np 200 zł gdy wyrobi się sprzedaż. Kierowniczki może łącznie do 2000 zł wyrobią na mc. Niestety sieciówki odzieżowe ledwo ciągną. Jadą na przecenach posezonowych, a wiadomo jak firmie dochód spada to i po pensjach tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solobis
W dużych CH to raczej przechodzą na tanią siłę roboczą czyli stażyści , studentki. Może kierowniczki sporo zarobią, ale czasy prosperity minęły więc i one nie moga liczyć na dobrą płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie usmiech.gif Jestem studentką PŁ i obecnie robię badania do pracy dyplomowej. Poszukuję osób, które wypełnią krótką ankietę dotyczącą zjawiska mobbingu w przedsiębiorstwach usługowo-handlowych. Będę bardzo wdzięczna każdemu, kto poświęci kilka minut na wypełnienie poniższej ankiety. https://docs.google.com/a/gazeta.pl/forms/d/19NctzC2zXUONKihtxk3Rqqb1yygDbGa15sOUCeHsaMI/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×