Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elsa21

CV !!!!!!!! POMOCY !!!!

Polecane posty

musze w koncu napisac CV wiec jesli jest taka rubryka ''doswiadczenie zawodowe:'' to mam pod spodem napisac ''brak'' czy w ogole nie pisac punktu ''doswiadczenie zawodwe'' a w punkcie ''wyksztalcenie'' pisac wszystkie szkoly czy tylko ostatnia???? (srednia) no i zainteresowania, wymyslcie mi jakies sensowne :D bo ja bym napisala fotografia chociaz nawet nie mam porzadnego aparatu tylko zwykla cyfrowke aktualnie zepsuta no ale lubie robic zdjecia... wiec wpisze ta fotografie ale czy tylko? przeciez nie napisze ''moda i uroda'' bo to takie troche... puste? POMOCY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepka
jesli nie masz totalnie zadnego doswiadczenia zawodowego, to nie dodawaj tej rubryki. zamiast niej mozesz dodac rubryke "osiagniecia" i wpisac np. wygrane konkursy, olimpiady, udzial w jakichs szkolnych akademiach czy innych tego typu przedsiewzieciach. mozesz tez wypisac swoja aktywnosc pozaszkolna, o ile cokolwiek robisz poza szkola. jesli lubisz robic zdjecia, jest to twoja pasja, to pisz "fotografia", zamiast "moda i uroda" wpisz lepiej "wizaż" - po prostu brzmi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnych osiagniec i niczego nie robie, wiec nie napisze w takim razie nic. fotografia to nie moja pasja... po prostu lubie robic zdjecia itd ale nie tak zeby dzien w dzien latac z aparatem i pstrykac co sie da itd... nie nie no tez wizaz wlasnei bym wpisala tylko wlasnie boje sie ze to zabrzmi tak pusto troche i moge wyjsc na malowana pusta lale, tymbardziej ze jestem bardzo atrakcyjna zadbana itd... no ale moze w sumie dobrze jesli to napsize bo bede starala sie o przyjecie do sklepu kosmetycznego, lub odziezowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doswiadczenie zawodwe - jeśli nie masz pomin wykształcenie - wypisz wszystkie ukończone szkoły stan cywilny - nie musisz pisać - ale napisz bo ogolem wyjdzie ci biała kartka z tego co widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtyrose
No niestety Zaraz po studiach czy szkole zazwyczaj wychodzi biała kartka....Ja w trakcie swoich studiów nie miałam możliwosci na jakies staze czy praktyki Uczelnia nie oferowała takich a w natłoku zajec sama nic nie szukałam bo nie miałam czasu na nic innego jak studia I potem tak wychodzi ze CV łyse.... Osiągnięcia: a nie byłaś jakims skarbnikiem, przewodniczącym, starosta?Mi zawsze mówiono zeby to wpisywac bo w pewnien sposob tez cos o tobie mówi Ja byłam starostka roku - trzeba umiec dyrygowac stadkiem studentów:PNigdzie nigdy nie pracowałaś Nawt dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam nigdy zadnym przewodniczacym itd, uciakalam od takich rzeczy od teatrzykow szkolnych itd nie lubilam sie udzielac na oczach calej szkoly. pracowalam tylko 2 dni jako hostessa ale kiedys juz o to pytalam na forum czy to wpisac i prawie wszyscy pisali zeby tego nie pisac, to byla umowa zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtyrose
No ja tez jestem zdania ze jak nie ma co pisac to warto nawet o takich drobiazgach wspomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wpisze to.. w koncu to nie bylo na czarno tylko umowa zlecenie. w sumie zawsze to cos, dodatkowa linijka zapelniona w tym nieszczesnym pustym cv jeszcze tylko nie moge sie zdecydowac na zdjecie... jedno mam takie powazne nawet wygladam na smutna lub zla, ciemne wlosy ciemne ubranie zakiet drugie wlosy troche jasniejsze czerwona bluzka z kolnierzem tez powazne ale troche mniej niz to pierwsze tylko na nim jestem mniej podobna do obecnej siebie mimo ze to zdjecie nowsze od tego pierwszego wiec ktore wybrac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle zeby wziac to drugie, w czerwoej bluzce. troche weselsze jest bo tamto takie ponure powazne jakbym startowala do wielkiego biura a ja chce do zwyklych skepow w mojej miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wezme to drugie bo mimo ze wygladam na nim inaczej niz obecnie to mysle ze wyszlam na nim sympatyczniej niz na tym powaznym pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jakie umiejetnosci i cechy osobowosci mozna napisac jesli sie staram o prace w sklepach ??????? mysle zeby napisac punktualnosc odpowiedzialanosc uczciwosc i co jeszcze??? umiejetnosci nie mam chyba zadnych prawka nie mam kasy nie umiem obslugiwac wiec..... nic nie pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtyrose
Autorko a mam takie pytanie Jakie Ty masz wykształcenie?Można wiedziec Bo ja jestem tez bez pracy JEstem po studiach (biologia) I jako ze nie ma nic po moim kierunku to chyba tez bede szukac pracy w sklepie I kurcze tez nie umiem obslugiwac kasy fiskalnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiem co wpisze jeszcze w zainteresowania gotowanie lubie gotowac no i bedzie wytlumaczenie co robilam przez ostatni rok (bo zajmowalam sie domem sprzatalam gotowalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurajuraglobiszka
pepka ma rację. Wpisz jakiekolwiek osiągnięcia, np. wygrana, albo wyróżnienie w konkursie fotograficznym. Ważne, żebyś nie ściemniała w cv bo i tak prędzej czy później to wyjdzie na światło dzienne. Przeczytaj sobie http://praca.eniro.pl/2011/08/cv-inwestycja-w-przyszlosc/ i zobaczysz ze cv to jest naprawde twoja inwestycja, wiec jak nic nie wpiszesz to raczej się nie przebijesz, bo na ładne oczy się teraz pracy nie dostaje :/ tak czy inaczej powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ''srednie ogolnoksztalcace''- tak napisali mi w UP mam mature i tyle tylko. mi chyba kasa fiskalna nie bedzie potrzebna narazie bo ja chce do takich malych sklepow a nie typu biedronka itd a wtakich nawet kas nie maja chyba pozatym ja chce staz wiec nawet do kasy nie dopuszczja na stazu tylko sie pomaga ale z ta kasa jest tak ze przyjmuja a potem cie ktos uczy obslugi kasy na miejscu i po miesiacu czy dwoch idziesz na kase, albo urzad pracy moze sfinansowac kurs kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonameeee000
Lepiej w ogóle nie pisz nic o doświadczeniach zawodowych , Szkoła średnia wystarczy, gimnazja itp to raczej mało istotne... co innego uczelnie wyższe... moda i uroda nie wydaje mi się, aby było to puste. O jaką prace się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh w zadnych konkursach nie bralam udzialu:P moze ze dwa razy w szkole ale nie zglaszalam sie po nagrody bo przed cala szkole trzeba bylo wyjsc. nie chce sciemniac chce wlasnie jak najwiecej napisac ale prawdy... szukam lwasnie cv do sklepow ale wszystkie sa takie boagate szukaja pracy w firmach ogromnych itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtyrose
Co to za czasy gdzie ludzie z wyższym muszą szukać pracy w sklepie No ale lepsza taka niż żadna..........Autorko - POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie o staz w jakims sklepie odziesz lub kosmetyki. zwykle male sklepiki nie zadne H&m rossmany tylko zwyczajne w moim malym miescie zamierzma chodzic po sklepach i pytac czy by mnie wzieli na staz, tylko wlasnie najpeirw musze napisac cv zeby nie isc z pustymi rekoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonameeee000
zdjęcie? tylko i wyłącznie zdjęcie od fotografa, takie jak masz w dowodzie, legitymacji itp. pracowałam w kadrach i aż żal było patrzeć na te wszystkie pokemony ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba mam od fotografa tylko wlasnie zastanawiam sie ktore ale chyba wezme to mniej ponure mimo ze malo aktualne. ale zebym ja miala aktualne zdjecie musialabym robic co miesiac... wiec trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
data...- Stanowisko- Hostessa (promocja sprzedaży pakietów Cyfry+, pomoc w oraganizacji letniej akcji eventowej Cyfry+) mzoe byc tak napisane?? dokladnie tak mam napisane w tej umowie wiec czy moze byc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cechy osobowości: -punktualność -dyspozycyjność -uczciwość -odpowiedzialność -rzetelność Zainteresowania: -wizaż -fotografia -gotowanie nie za duzo tych cech osobow???? nie za duzo tych cech osobow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×