Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania_a172

rowerek brzuszki czy a6w?

Polecane posty

Gość ania_a172

Witam bardzo proszę o radę: mam 166 cm i 68 kg, dodam ze jestem 7 miesięcy po porodzie. Moja największa zmora to duży brzuch. Jakie ćwiczenia mam wybrać? Rowerek brzuszki czy a6w? Co daje najlepsze efekty? Bardzo proszę o rady, nie mam zbyt wiele czasu wolnego ok. 3xok.40 minut i wieczór. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 tyg po porodzie zaczełam jezdzic na rowerku stacjonarnym, minely 2miesiace a ja mam - 9kg:) brzuszki tez robie ale nie codziennie. jezdze kazdego dnia 60 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wybierz to co sprawia Ci wieksza frajde, to co ci odpowiada. ja kocham rower i to na nim spalam najwiecej kalorii. ja mam jeszcze 10 kg do zrzucenia, do ideału. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_a172
a jesli będę jeździła 2 x 30 minut to też będą efekty? czy lepiej raz a porządnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli brzuch masz duży to sobie całkowicie odpuść a6w, to jest przeznaczone dla osób, które chcą sobie maksymalnie dorzeźbić mięśnie. Najlepsze na spalenie tłuszczu będzie bieganie albo skakanka, ale rowerek też jest niezły, więc staraj się jeździć regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A6W jest typowo na wyrzeźbienie mięśni brzucha, tłuszczyk po tych ćw nie znika. Jeżeli chcesz się pozbyć fałdki po porodzie to sugeruję raczej brzuszki, skręty tułowia, skłony, leżenie przewrotne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tkanka tłuszczowa jest spalana po ok.30minutach wysiłku. Na początku warto zrobić rozgrzewkę, by przygotować mięśnie do pracy, a do ćw.właściwych przejść dopiero po jakichś 15 minutach. Skakanka to faktycznie dobry pomysł, ale musisz mieć na to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessAMZ
Zapraszam na mój blog ŻYJ Z FITNESS - zdrowy styl życia. zdrowie, sport, fitness, trening, zestawy ćwiczeń, diety, porady... Fascynujące, przydatne wiadomości. Dla zainteresowanych: naprawdę świetny blog z niezwykle ciekawymi publikacjami. http://trening-fitness.pl/ Znajdziesz tu odpowiedź na każde z Twoich pytań i świadomie wybierzesz najodpowiedniejszy rodzaj treningu dla siebie. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od samych brzuszkow tez
sie warstwy tluszczowej nie pozbedziemy. Czyli najpierw rowerek, potem brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×