Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Ale jestem głodna..

Polecane posty

.. a wspollokatorzy zajmuja kuchnie :O Ona siedziala caly dzien w domu,jakby nie mogla im podszykowac jedzenia,zeby tylko podac jak on przyjdzie :O to sie rozgoscili w calej kuchni i nie wiadomo ile im to zajmie jeszcze, moze przed 20zjem cos cieplego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkkkkkaaaaaaaaaaa
To Ty już sie w kuchni razem z nimi nie zmieścisz??Czy czemu nie pójdziesz zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO jeszcze NIC. Jak miałam, ekhem, przyjemność studiować na KULu, mieszkałam w Burżuju z trzema Rosjankami, Turkiem i Polakiem. Wybuchowa mieszanka. A najtragiczniejsze było to, że Ruskie miały magisterki i non-stop siedziały w kuchni ''dyskutując na różne tematy''. Traktowały kuchnię, jak jakiś salon, czy cosik takiego. Odżywiałam się, cholera, w McDonaldzie i innych śmieciodajniach, bo się dopchać do kuchni nie mogłam. A do tego wiecznie zajęta łazienka, co ja gadam, obie łazienki. Zapchane kible, brodziki. Żyć, kurrwa, nie umierać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zmieszcze sie, bo druga parka do nich przyszla i dyskutuja wlasnie... poza tym, nie wciskam sie raczej na chama (kuchnia jest mala), jak ktos robi sobie jedzenei tylko grzecznie czekam, ale to to juz przesada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z sieci
też mnie to wkurza jak lokatorzy przesiadują w kuchni, tym bardziej że mamy taką małą, ruszyć się nie można, tylko przepraszam możesz się przesunąć, przepraszam, przepraszam. oo Dekalogowata też reprezentuje Lublin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×