Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noszenkurden...

Jak sobie szybko dorobić koło 200-300zł?

Polecane posty

Gość noszenkurden...

No jak w temacie. Jako studentka mam dość zapiep... z jedną pracą (plus studia dzienne) a mam kłopot z hydrauliką w dommu i sobie pan liczy 250zł i nie mogę używać kibelką :( A fizycznie mam w kieszeni 100zł do 10 następnego miesiąca, bo musiałam kupic materiały na studia i książki (400zł poszło, mam studia plastyczne) Nikt nie chce pożyczyć. Na allegro mam jedną bluzkę wystawioną bo ją kupiłam nową, ale w Polsce się nie nosi takich rzeczy (bluzka w stylu punk-rave) i nie mam innych rzeczy do sprzedania (ogólnie mam mało rzeczy) ;/ Nie jestem ładna na tyle aby być hostessą czy czymś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.K
Układanie towaru w markecie, opieka nad dzieckiem, sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszenkurden...
Siedzę na uczelni od 7 do 19 (licząc dojazdy), od 19:30 do 23 pracuję (jestem w pracy teraz....), w weekendy pracuję od 10 do 18 a potem całonocnie robię projekty na uczelnię bo zaliczyc trzeba :( Więcej nie daję rady (nie mam życia towarzyskiego), poza tym nie znajdę pracy legalnej ot-tak na szybko aby mieć z góry wypłatę albo codziennie (nie co miesiąc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalunia11
To poproś szefa o zaliczkę na tego hydraulika i zacznij szukać jakiejś lepszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszenkurden...
Mam bardzo dobrą pracę jak na studenkę (20 lat) bez doświadczenia (2,5tys), jeno muszę opłacić mieszkanie i niestety spłacić długi za nieżyjących rodziców, więc zostaje mi koło 600zł na miesiąc, z czego wydałam większość na uczelniane rzeczy. Pytałam o zaliczkę, ale nie da rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproś hydraulika o termin
Niech Ci da rachunek z odroczonym terminem płatności. Jak nie sprzątanie (mycie okien) to korepetycje, innej opcji nie ma. Chyba, że się puścisz za kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszenkurden...
Mogę udzielać korepetycji, pewnie, ale po godzinie 23 ;/ Angielski, Włoski, matematyka, rysunek, rysunek techniczny. Już pana pytałam jednego i drugiego którzy mieli czas ale niestety nie ma tak dobrze, najpierw kasa, potem robota. No nic jak zapłakać tylko, w sumie i tak mało czasu spędzam w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co umarli twoi rodzice ?
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś czerwona
skorzystaj ze strony kokos.pl albo podobnych (poważnie, to nie jest jakaś reklama, ale to jedyne co przychodzi mi na myśl). Ostatnio o tym przeczytałam i myślę że sama będę musiała skorzystać, bo jestem bez kasy do 29.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no spoko
w weekendy możesz godzinę, dwie poświęcić na korki. Przecież jak czasem skrócisz czas swojej nauki o te 2 godziny to nie zawalisz studiów, innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant/ka Avon
Konsultant/ka Firmy Avon: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. - PREZENTY, które można zdobyć startując w aktualnym Katalogu: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Superwydłużający tusz do rzęs Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Treselle Mystique Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant/ka Avon
Kontakt: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję grę w lotto, najlepiej w jakimś internetowym, najlepiej sprawdzonym i wygodnym jak Lottomania. Ja tak robię - bez wychodzenia z domu i jestem w stanie miesięcznie całkiem nieźle wzmocnić swój budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hostessa, korepetycje, sprzątanie, odśnieżanie, praca w komisji wyborczej itd. sposoby na oszczędzanie: www.finansedomowe.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony np. NIVEA - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×