Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaania

Koszt wynajęcia mieszkania i zarobki Wawa?

Polecane posty

Gość ciekawaania

Mysle o przeporwadzce z cała rodzina do Warszawy mam doswiadczenie w obsludze klineta i w sprzedazy. Jaki jest koszt wynajecia mieszkania i jakie zarobi. Czy bede w stanie cos odlozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_rgott_ka
zalezy gdzie bys znalazla prace :) moja kumpela na studiach pracowala w eniro i jak zarabiala okolo 3 tysiecy do reki to spokojnie starczalo jej na kawalerke za 1200 zlotych + oplaty + zycie i polkacenie studiow zaocznych. wiec wydaje mi sie, ze jak masz doswiadczenie w sprzedazy to znajdziesz prace za kase, za ktora da sie utrzymac. tylko z mieszkaniem to radze poszukac... bo czesto sie zdarza, ze jedni za mieszkanie w jednym bloku potrafia wziac dwa razy wiecej kasy niz inna osoba sama kiedys trafilam na mieszkanie na ochocie - facetka chciala 1400 zlotych za kawalerke, a tydzien potem zobaczylam ogloszenie dwa pietra wyzej za kawalerke koles chcial 2100 zl :P zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zależy właśnie od szczęścia ale wydaje mi się, że w Warszawie jest sporo pracy i jak masz doświadczenie i trochę szczęścia to uda Ci się na coś załapać dobrze płatnego. Nie wiem jak jest z kosztami mieszkań, na pewno tanie nie sa ale wiele zalezy od dzielnicy więc po prostu przejrzyj serwis ogłoszeniowy jak to się klaruje. Zacznij od szukania pracy najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×