Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość take me highhhhh

Dlaczego faceci robią przerwy w odzywaniu się???

Polecane posty

Gość gość
Mój jak się przestał odzywać tak milczy do dziś. I tu moja rada - kobiety, dziewczyny wykazywać inicjatywę. Ja ją rzadko wykazywałam i przez to straciłam fajnego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie kończą "księżniczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
Facet nic nie ma z takiej rozmowy. To Wy sobie budujecie ego na ich bazie. Zatem ty dostajesz od niego usługę podbudowania ego, a jak ty mu płacisz? Bo nie sądzisz chyba że miałby to robić cały czas free "bo ty przecież jesteś taka wspaniała". Skoro przestał to znaczy że nie opłaca mu się w ciebie inwestować, bo nie dajesz mu tego czego potrzebuje i słabo rokujesz na przyszłość. Szacunek i równowaga - to podstawa każdej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie są tak zauroczeni kobieta jak wtedy co pisali codziennie, moze z czasem poznawania się coś im nie do konca w niej zaczelo pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo też druga możliwosc ,ze zniechecili sie przez brak inicjatywy dziewczyny. Jest jeszcze trzecia możliwosc, ze kobieta byla zbyt nachalna i tym go przytloczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.15 achaa masz na myśli ze szybko mu d...y nie dala wiec biedaczek nie będzie się wysilal na ,,bezsensowne" rozmowy bo nic z tego nie ma (seksu)? Ojojoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie właśnie dziwi jak można chcieć codziennie nawijac o niczym - nigdy nie zrozumiem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiecieńcudownie
a moj pisze 2011.10.21 kilka esow,,,ale za to codziennieusmiech.gif i dzwoni co 2 gi dzien,chyba nie jest zlecool.gif Szkoda słów, woli coś napisać niż się odezwać. Ja na twoim miejscu bym się nie cieszyła wcale. Mężczyźni nie wiedzą, że o kobietę trzeba starać się cały czas? Na co oni później liczą? Inteligencji im brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×