Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Francia

2 letnie dziecko i problem ze spaniem!

Polecane posty

Gość Francia

Witam! Moja córka ma 2,5 roku przesypia już całą noc sama w swoim łóżku ale usypianie jej to jest nieporozumienie! Po kolacji mycie i do spania! Kładę się z nią i się zaczyna "mama śiku" , "mama kupe" , "mama pić" , "mama głodna jestem" itd.itp. Nic nie pomaga ani czytanie bajek ani śpiewanie kołysanek ani puszczanie mimo uszów jej krzyków kiedy się dopomina o to czy tamto. Próbowałam już wszystkiego łącznie z tym że nie kładłam jej spać przez dzień żeby prędzej zasneła. Teraz sięgam po ostatnią pomoc, po rade innych matek którym nie są obce takie problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy to sie dzieje? teraz sie zaczelo? jak zawsze wygladało zasypianie? nigdy nie potrafiła sama zasnac? czy moze wybryk ostatnich czasow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu ona Tobą manipuluje i idzie spać wtedy kiedy ona chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie oglądałaś programu na tvn "Niania"? było tam dużo cennych wskazówek , i musisz być konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francia
Zaczeło się jakieś pół roku temu nie było żadnego punktu zapalnego chyba że nauka śikania. Kiedy ona wołała śikać leciałam z nią na kibelek no ale chcac ją nauczyć śikać muśiałam ją wysadzić. No i przypuszczam że mały "potwór" nauczył się to wykorzystywać. No i daje mi teraz popalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m cfxgdgdfr
SIKAĆa nie śikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francia
Konsekwencji rzeczywiście mi brakuje albo głuchoty na krzyk swojego dziecka. A nianie oglądałam i widziałam jak ona sobie radzi z takimi problemami ale brakuje mi kogoś takiego jak ona za plecami kto powie że nie robie jej krzywdy i da mocnego kopa w dupę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×