Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co prostego z pekinskiej

Co prostego zrobić z kapustą pekinską? :)

Polecane posty

Gość Co prostego z pekinskiej

Niedoceniane przeze mnie warzywo. Do tej pory tylko sałata, nei jadłam raczej kapusty pekińskiej. chłopak się pomylił (bo wygląda jak sałata PRAWIE) i kupił. No i jest super :D Dodałam ocet sam - mniam (tzn ja lubię...). Dodałam śmietanę i przyprawy- mniam. Pokroiłam i dodałam do kanapki spore piętro - mniam. Raczej pytam o surowe przepisy z kapustą pekińską, bo nie przepadam ogólnie za gotowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kapusty pekińskiej
można robić cuda ! surówki,sałatki . najlepsze są mieszanki ''co się nawinie'' kukurydza,papryka ,por,seler surowy starty na drobnej jarzynce albo ze słoiczka,ogórki,pomidory,cebula - to do surówek + śmietana+majonez. do sałatek gotowany ryż,drobny makaron,korniszonki,mięsko kurczaka,tuńczyk,czerwona fasolka,kukurydza,groszek. ja nigdy nie trzymam się sztywno przepisów zawsze robię z tego co mam i oby reszta składników pasowała do siebie. Smacznego !!! pekinka jest naprawdę super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUpka
Ja kroję drobno kapustę i dodaję: - tuńczyk z puszki (z wody), kukurydza, odrobina majonezu - pomidor, rzodkiew, ogórek, szczypiorek ocet (ew. śmietany malutko) - majonez i jajka To są moje mniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam kolor pomarańczowy
papryka , pomidor, oliwki , ser feta sos vinegret do kapusty pekińskiej i już masz pycha sałatkę starta marchewka , jabłuszko, koperek do kapusty i masz do obiadu kapusta p. kukurydza grzanki z chleba drobne ogórek surowy , sos majonezowy słodki i gotowe przepisów jest całe mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruffkavmala
mój ulubiony: 10 dkg orzechów włoskich łuskanych zgnieść na drobne kawałeczki, dodać łyżkę majonezu cukru, soku z cytryny i soli i pokrojona kapustę pekińską. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×