Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzalolek88

30 tydzień ciąży, kto dołączy??

Polecane posty

Gość zuzalolek88

Witam wszystkie przyszłe mamy. Od ujrzenia naszych maluchów dzieli nas zaledwie 10 tygodni:) My spodziewamy się dziewczynki, samopoczucie u mnie średnie, jest mi coraz ciężej i coraz większe obawy, przed porodem, przed wychowaniem. Zapraszam do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o becikowe?
czemu nie dołączysz do styczniówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy-angel
ja bym się chętnie dołączyła ale nie wiem czy mogę bo u mnie już 36 tydzień ;) p.s a będzie synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
tam dziewczyny są już zgrane. dlatego założyłam nowy temat, jak ktoś ma ochote to serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
crazy-angel pewnie zapraszam:) Gratuluje synka, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na którego masz termin
porodu autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmunt z jeleniej
jestem mężczyzną po 40tce ale czuję,że świetnie odnalazłbym się w roli matki rodząco-karmiącej. czy mogę do was dołączyć?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na którego masz termin
crazy-angel a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy-angel
u mnie poczucie różne zależy od dnia;/ ogólnie coraz ciężej. I spanie nie takie i wiele innych rzeczy. Już odczuwam skurcze więc może Nasz Aniołek przyjdzie na świat coś wcześniej..zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy-angel
wg usg na 21 listopada ale lekarz stwierdził podczas ostatniej wizyty że możliwe że nawet tydzień wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
ja termin mam na 1 stycznia, choć mój lekarz twierdzi że córka urodzi się jeszcze w grudniu:) u mnie noce to juz koszmar, a co bedzie później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy-angel
w sumie to ja oddaje dziecko bo niestety nie stac mnie na jego wychowanie:O dziecko nie bylo planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
myślalam że dzieci to jeszcze w szkołach siedzą o tej porze widać myliłam się. nie ma co zwracać uwagi na durne podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy-angel
oj ktoś znowu się bawi w podszywy ;) Czyżby zbyt dużo wolnego czasu??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
podobno zabronione jest leżenie na plecach w czasie zaawansowanej ciąży ale ja w nocy w ogule nie moge spać na boku. mam nadzieje ze nie dotleniam malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle ktos musial sie podszyc pod autora taopiku :) Hej, ja jestem w 29 tc. Moge sie dołączyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy-angel
autorko noce będą z czasem niestety coraz gorsze. tzn w moim przypadku tak jest. Maluszek kopie jak szalony czasem bardzo boleśnie;/ Żebra to mam tak obite już że masakra. Nie wspominając o ciągłych wizytach w wc, strasznym pragnieniu i bólu kręgosłupa. Ale czego się nie robi dla naszych Skarbów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
mamelka zapraszamy:) u mnie dziecko leży ułożone poprzecznie-pośladkowo:P wiec ja dostaje kopy po bokach czego rezultatem są rozstępy tylko w tych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy-angel
no u mnie na razie jeden rozstęp i mam nadzieję więcej się nie pojawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze maleństwa aż tak mocno kopią? Hmm...w takim razie mój to leniwiec :) Chociaż dziś rano smiałam sie sama do brzuszka ponieważ miałam wrazenie jakby jakiś skarabeusz wędrował mi pod skórą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
hehe mój tez jakos bardzo nie kopie, ale rozpycha sie strasznie po bokach i wyszły mi rozstepy. przytyłam do tej pory 4 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4kg i rozstepy na brzuszku już masz? Ja jestem 6kg na plusie i owszem - skora nie jest juz taka piękna i gladka szczególnie na udach. Jednak moim marzeniem jest urodzenie zdrowego dziecka. Reszta jest do zrobienia po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
tak niestety:( lekarz powiedział że u mnie zrobiły sie rozstepy przez nagłą zmiane hormonów. brzuch mam duży. ale na wadze mam tylko 4 kg na plusie. ale dziecko jest najważniejsze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Cie pociesze, ze u mnie pojawiły sie rozstepy na udach i piersiach..brrrrr...Narazie brzuszek ok mimo, ze tez juz dosc duzy - przynajmniej ja tak uwazam :) Poza tym meczy mnie potworna zgaga ale wszystko jest do przezycia. Ogolnie nie czuje strachu przed porodem poniewaz bede szczesliwa jak uda mi sie donosic ciąze do konca (ciąza zagrozona od samego poczatku). A inne nastroje - leze praktycznie calymi dniami sama - maz wraca wieczorem z pracy. Posprzatac domu nie moge w takim stopniu w jakim bym chciala. Glupie zmeczenie i bach..plamienie. Dlatego snuje sie po domu jak cien :) i duzo mysle..i czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
u mnie podobnie, nudze się sie strasznie pracowałam do tego momentu jeszcze , ale też dostałam skurczy i kazali mi odpoczywać,. wiec z pracy zrezygnowałam. doskwiera mi samotność maż wraca późno a mi tylko został komputer i tv heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Ty dopiero teraz jestes na l4. Ja już od ok 6 miesięcy muszę leżec. Przyzwyczaiłam sie juz do tego stanu i trybu zycia mimo, ze przed ciaza bylam naprawde aktywna. Pociesza mnie fakt, ze nie musze lezec w szpitlu jak wiele kobiet..chociaz 2 razy już w nim bylam. Pomysl, praktycznie koniec wiosny, całe lato i teraz jesien oglądam z łozka albo z tarasu..ale wszystko sobie odbije po porodzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalolek88
jasne:) nie ma co się przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy-angel
kobietki to jak Wy macie dopiero 4 i 6 kg na plusie to super. Ja mam brzuszek właśnie nie duży ale ogólnie na wadze mam już 12 kg na plus. Więc raczej nasz chłopczyk dosyc duży. Nigdzie więcej właściwie nie przytyłam...no jedynie pośladki się zaokrągliły ale to mi odpowiada:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki:] się dołączę do was:] moja mała też poprzecznie leży i rozpycha się po bokach, a na obu boczkach niewielkie rozstępy, na udach też mam zmiany ale istnieje prawdopodobieństwo że to nie rozstępy. już nie mogę się doczekać aż mała wyjdzie na świat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie moze dolacze? Termin mam na Swieta, ale pewnie maluszek sie urodzi troche wczesniej (to moje drugie dziecko, mam juz synka) Tez maluch lezy poprzecznie i kopie mnie po bokach, mam nadzieje, ze sie ustawi niedlugo do porodu No i nie wiem, co bede miala, bo na usg dzidzioch sie tak ustawial, ze sie nie dal podejrzec a wiecej usg mi juz raczej nie zrobia (mieszkam za granica) Samopoczucie u mnie srednie, waga- 15kg na plusie (czym sie jakos specjalnie nie martwie, bo w poprzedniej ciazy tez ogromnie przytylam, a 3 miesiace pozniej wazylam mniej niz przed ciaza) Rozstepow na szczescie nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×