Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alknfslkas

Na jutro mam schabowe...ale z czym

Polecane posty

Gość alknfslkas

nie mam pomyslu, albo risotto, albo ziemniaki albo makaron, a z jaka surowka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to ja ..
Risotto do schabowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panierowany sznycel, czy gole mieso? jak panierowany, to moze ziemniaki, np. utluczone na gladko z odrobina masla, i smietany lub jogurtu przyprawione czosnkeim ,tymiankiem i galka. (opcjonalnie szczypior, pietruszka, rozmaryn, tarty ser) i surowka z kapusty i pora. a jak niepanierowany, to makaron z mala iloscia sosu pomidorowego, lub nawet risotto. chodzi ci o takie podstawowe risotto z sama smietana i serem, czy z jakimis dodatkami? jak z warzywami albo grzybami, to juz nawet bez surowki, jak bez dodatkow, to do brokuly na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw tego schabowego, zrób jakąś chińszczyznę albo danie meksykańskie, niekoniecznie z torebki :) Ja nie wiem co jest w tej polskiej mentalnosci, że jak jest obiad to musi być schabowy :) Ja dzisiaj robię spaghetti z oliwkami. Palce lizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, czyzby ktos sie otarl o zagranice? ;) :P autorka nic nie wspomina o czestotliwosci schabowego, moze robi go raz na rok? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojutrra
Omatkoboska a moze wlasnie niektorzy lubia jesc schabowe na obiad. Ja gotuje tradycyjne obiady, bo oboje z mezem tak lubimy. Moj maz nie tknal by twojego spaghetti z oliwkami, bo ich nie znosi. Czy Chinczycy robia schabowe? A Wlosi kapuste z grochem? Nie! Wszyscy maja swoje potrawy, ale my Polacy mamy jesc to, co sie jada "za granica" :) Nie mowie, ze nigdy nie jadam czegos "innego", ale zdecydowanie wole schabowe, bigos i golabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz wolec co chcesz
Ja jadam i Polska kuchnie i włoska i indyjska i moja wymyślona jak mam ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×