Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zanwiwi22

pilnie prosze was o odpowiedź

Polecane posty

Hej .Mam pytanko od 5 dni mam temperaturę 37.0 i czy jest możliwość że przez to spóźnia mi się okres bo miałam go dostać 21 i do dziś ani śladu czy to może być , że spóźnia mi się od temperatury ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem , ale zrób sobie jutro test ciazowy jesli temp bedzie sie utrzymywala bo to pierwszy objaw ciazy po zatrzymaniu miesiaczki , organizm intensywniej pracuje zeby utrzymac ciaze stad podwyzszona cieplota ciala i to sie bedzie utrzymywalo jakis czas , nie pamietam juz ile..miesiąc , tydzien ...nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdz sobie jutro , byc moze to w takim razie tylko przeziebienie ale to raczej nie ma wplywu na zatrzymanie miesiaczki, to musisz szukac innej przyczyny. napisz jutro jaka masz temp jutro , jestem ciakawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssiiiiiiiiiiiiiiiii
pytanie jak zawsze gdy chcialoby sie,zeby byla ciaza.. ale tylko test z apteki, albo test krwi powie jaka jest prawda, jak jutro nie dostaniesz, zrob test! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic z tego temperatura spadła co mnie cieszy a okres przybył co mnie mniej cieszy ale mamy z mężem jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×