Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwa i reszta...

Pensjonat pod różą - kto oglada?

Polecane posty

Gość Iwa i reszta...

Aktualnie mam na myśli powtórki na Polsacie 2 ale parę lat temu też oglądałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
Ja oglądam:) Fajny serial. Podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YouRa
Ja kiedyś oglądałam regularnie, bardzo lubiłam ten serial. Teraz od czasu do czasu, jak natrafię na Polsat 2 to oglądam z sentymentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja skończyłam jak iwa zaczęła rodzić i nigdy więcej go nie widziałam. Co się dalej stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posa
Iwa urodziła chłopca.Wszyscy przyjaciele spotkali się w pensjonacie żeby świętować jego narodziny. Poldek zdecydował się zająć tym chłopcem-Krystianem. Mikołaj postanowił,że będzie robić interesy z Makosem i Pauliną co nie podobało się Kalinie... Szkoda,że tak szybko skończyli nagrywać ten serial, był naprawdę fajny, taki normalny, realistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię ten serial i zawsze go oglądam, kiedy siedzę przed telewizorem. Tak samo jak "Rodzinę Zastępczą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli potem jak Iwa urodziła to już nie emitowali serialu? Ciekawa jestem gdzie zamieszkali i jak sobie radzili z dzieckiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paski paski
Nie kręcili już po urodzeniu synka przez Iwę,szkoda. Później zmarła pani Joanna Wizmur, grająca Balbinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa i reszta...
Własnie puszczają od nowa na Polsacie 2 Dziś 2 odcinek :) Kto nie oglądał ma szansę nadrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×