Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaGdA1991

Potrzebuje wsparcia:(

Polecane posty

Zamiast sie zamartwiac - zrób test zkrwi. on da ci odpowiedz a test moze wychodzic negatywny jeszcze dłuuuugo. We krwi nawet najmniejsze stęzenie hormonu HCG juz swiadczy o ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasdeoksyrybonukleinowy
20 lat i starasz się z MĘŻEM o DZIECKO??????????????????????????????????????? A szkoła, praca, realizacja swoich marzeń????? pomyśl 3 razy zanim zaciążysz... Wyszalej sie, a nie siedzisz z mezem i chcesz bachory bawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasdeoksyrybonukleinowy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragne tego dziecka wydaje mi sie ze 20 lat to wystarczajacy wiek aby zostac mama jestem gotowa emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myslicie zrobic dzisiaj teraz test czy poczekac do rana dzisiaj jest 2 dzien po spodziewanej @@@@wczoraj wyszedł negatywny popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolinaaaaaa
zrób test jak najbardziej. Tylko zwróć uwagę na to, że ta druga kreska może być blada prawie niewidoczna, u mnie tak było z pierwszymi testami, pierwszy wyzusiłam bo myślałam że nic z tego ale poszperałam w internecie i sie okazało że to może być ciąża, drugi test tez kreska prawie niewidoczna dopiero 5 dni po okresie krecha bardzo gruba. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojekontoweczko
Matko boska może i emocjonalnie jesteś gotowa, ale nie lepiej nabrać wcześniej minimalnego doświadczenia życiowego, skończyć studia, usamodzielnić się finansowo lub choćby przyswoić sobie zasady gramatyki i ortografii zamiast starać się o dziecko? Rozumiem Twoją chęć posiadania potomka, ale zastanowiłaś się co poza miłością ( bo tej dziecku nie zabraknie) będziesz w stanie mu dać? Będziesz w stanie mu zaimponować? Odpowiedzieć na jego pytania? Pomagać w lekcjach kiedy będzie w lo? Bardzo cieszę się z faktu, że moja mama urodziła mnie mając 36 lat. Do dziś uwielbiam jej towarzystwo, obecność jej wykształconych i niesamowicie inteligentnych przyjaciół, jej dystans do życia. Co o Tobie powie Twoje dziecko za 30 lat? Uwielbiam mamę bo doskonale gotuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Jeśli druga widoczna, mimo , że słaba to jesteś w ciąży:) Zależy też od czułości testu, ilości hormonu HCG i w ogole:) Ale raczej jestes w ciazy, wiec gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×