Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna-panikara

zastanawiam sie czy isc po tabletke PO.....

Polecane posty

Gość taka jedna-panikara

siedze i sie zastanawiam czy isc do gina po tabletke PO stosunku..... pare godz. temu w nocy ok.1ej mielismy chwile zapomnienia ,tzn.wydawalo mi sie ze maz zalozyl juz prezerwatywe ale po kilku ruchach we mnie dopiero zalapal ze nie zalozyl...no kurna durnoty z nas :( to tylko kilka ruchow :P ...sam poczatek :P no ale sie martwie ....to byl 11 dzien cyklu ,zwykle mam 30-32 dniowe cykle ,co mi radzicie? nigdy nie stosowalam tych tabletek....ponad 20 lat rozwaznego seksu a tearz sie martwie......czy jakby co kazdy lekarz wypisze recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeeeeeeeeeeeeeeee
buahahhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee tam,
male ryzyko zajscia. Nie szlabym na twoim miejscu, aby cykl sobie rozwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @0 lat sexu za tobą???
Nie słyszałam głupszego pytania kobiety w twoim wieku.Młódki rozumiem bo głupie ale ty w takim wieku??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna-panikara
naprawde nie slyszalas glupszego pytania?...to malo chyba czytalas....no dla ciebie to glupie dla mnie wazne ,lepiej glupio pytac niz nie pytac wcale :P i sie martwic....no i nie wiem co robic ....tez mi sie wydaje ze panikuje ale wiem ze bede teraz schizowac do nastepnej miesiaczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa26
dziewczyno!nie zajdziesz w żadną ciąże!przestań.Ale tylko wtedy jesli jesteś pewna,że nie było wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jest tylko
i wylacznie twoj probplem my ci tu w niczym nie pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna-panikara
no i sie zdecydowalam ,bylam ,lyknelam tabletke,pierwszy raz w zyciu ...nerwy wziely gore,za stara jestem na takie nerwy :P moze male prawdopodobienstwo ale jednak w ciagu najblizszych 3 dni moge miec dni plodne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna-panikara
A tak w ogole to on mi wlozyl do odbytu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna-panikara
no bardzo zabawny podszyw ,,,,nie bede rezerwowac nicka bo nie zamierzam dalej pisac w temacie...zamykam go,bajbajka baw sie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemproblem!
I tak sie zastanawiam skoro ty niby masz male szanse na ciaze to ja wcale nie powinnam miec:( zapomnialam wczoraj tabletki anty i dzis wziaelam dwie, a w dodatku kilka dni temu skonczylam brac antybiotyk, i boje sie ciazy a uprawialm seks w 1 dzien kiedy wzielam antybiotyk i tez bez wytrysku, nawet nie byl to stosunek przerywany, powinnam sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna-panikara
dostalam okres tydzien wczesniej,ufff! i po problemie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×