Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ...święta mikołajka

prrrezenty

Polecane posty

Gość nie ...święta mikołajka

dziewczyny myślałyście już o prezentach na tegoroczne święta, może wymienimy się pomysłami i planami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ...święta mikołajka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopl
ja tak... najgorsze są dzieci, które mają już chyba wszystkie zabawki. A chciałabym, żeby to były prezenty dla nich a nie dla ich rodziców( patrz ciuchy). No i chciałabym, żeby w przyszłości mówili o mnie jako o tej ciotce co fajne prezenty zawsze dawała.. Mam 3 siostrzeńców(11;7;1,5) oraz siostrzenicę (1,5). Nie mam zupełnie pomysłów Z dorosłymi, to raczej odpuścimy sobie. I na rodzinnym kworum uzgodnimy, że prezenty tylko dla nieletnich kupujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ...święta mikołajka
no właśnie o te dzieci mi chodzi ja mam 2x3latki i 11 latkę i zerrro pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopl
o 1,5 roczniakach( bliźniaki) - myślałam a by kupić im sanki( bo wiem, że nie mają) tylko zastanawiam się czy bliźniacze czy pojedyńcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kupuje się drobiazgi, ale raczej praktyczne. I tak mój tata zażyczył sobie kartę pamięci do aparatu - koszt niewielki, bo to jakieś 20-30 złotych. Jak dobrze pójdzie, to za jednym zamachem kilka rzeczy w magicznej planecie zamówię i będzie z głowy. Dzieci w rodzinie niestety brak, także specjalną inwencją nie mam okazji się wykazać. Choć dzisiaj pewnie małolatom ciężko dogodzić, o czym marzą Wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×