Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rehabbb

No to zaczynam...

Polecane posty

Gość rehabbb

Pogubiłam się troche w życiu, zatraciłam w alkoholu po który sięgałam coraz częsciej... Zaczynają mnie dopadać stany depresyjne, boje sie że mąż mnie zdradzi, rzuci, synowi coś się stanie, a ja tego nie przeżyję... Czas spojerzeć prawdzie w oczy...super humor po 2-3 piwkach to nie jest szczęscie, to oszustwo... Problem w tym że "bez" człowiek nie widzi w swoim życiu pozytywów chociąz szczerze mówiąc negatywów nie ma zbyt wielu... Czas stawic czoła życiu!!!! Trzymajcie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111zzz
Trzymam z całych sił. Sprubój odwrucić się w strone natury-to wycisza,daje dystans i pozwala lepiej poznać siebie,zrozumieć co jest ważne i gdzie szukać szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Pogubilaś się w zyciu, to fakt, ale jesli sama nie skończysz z alkoholem, to on skończy z Tobą. Zastanów sie czy chcesz tego aby wszyscy odwrócili się od Ciebie? Przecież same decydujemy o naszym życiu a depresja nieodlączna jest alkoholikowi. Możesz się oszukiwać ze niewiele pijesz ale poszukaj pomocy u specjalisty bo każdy pijący zarzeka się ze nie jest alkoholikiem a życie mu się sypie. Masz jedno życie to zadbaj o jego jakość bo nikt za Ciebie tego nie zrobi. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×