Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a g n i e s z k a _

dieta dr dabrowskiej, kilka pytan, pomozcie! :)

Polecane posty

Ta dieta jest super, przynosi mega efekty. Również polecam SPA hotel Jawor. Jedzenie przepyszne, obsługa przemiła... lokalizacja - wspaniała. Nic dodać, niż ująć. 

Edytowano przez MartaKrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPA Hotel Jawor - najlepszy hotel, organizujący tego typu turnusy. Byłam w wielu ośrodkach, ale tam najlepiej. Poza turnusami, na których często u nich przebywam, to rowniez często zamawiam stamtąd jedzenie do domu, wszystko u nich jest takie dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta warzywno owocowa faktycznie się sprawdza. Właśnie wróciłam z pobytu w hotelu w Jaworzu, dziękuje za polecenie.. było cudownie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, karolakrel napisał:

Dieta warzywno owocowa faktycznie się sprawdza. Właśnie wróciłam z pobytu w hotelu w Jaworzu, dziękuje za polecenie.. było cudownie

 

Również odkryłam tą dietę dość niedawno, miałam kilka swoich podejść i w końcu się udało. W wielu ośrodkach oferują turnusy z dieta, ale najważniejsze to by wszystko odbywało się pod okiem lekarza i w sprawdzonym miejscu. Hotel Jawor rzeczywiście jest bardzo dobra opcja, jeśli chodzi o te kwestie + jedzenie... regularnie u nich zamawiam z dostawa do domu, jest bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×