Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wow!-

Jakie bajki oglądają wasze 1,5roczne dzieci

Polecane posty

Gość Wow!-

Ja mojej dziś włączyłam królewne śnieżke którą do tej pory znała z książeczek tylko...i wiecie że ogląda i zadaje pytania,trochę musze jej tłumaczyc ale z zaciekawieniem ogląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już to włączam amłemu mini mini i tam uwielbia Elma świat i sezamkową ulicę - dla nie go to chyba hit literkowe chochliki i ciekawski "dżordż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow!-
Aha A najbardziej była zaciekawiona jak jej powiedziałam że ten film ma prawie tyle lat co jej prababcia hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrre'
Ja mam półtoraroczną córke, ale nie jest jeszcze na tak zaawansowanym poziomie jak twoja,gdybym jej tłumaczyła o wieku bajki i babci to by nie bardzo pojęła-a podobno się bdb.rozwija. Gratuluje geniusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerrea
Teletubisie, Miś Uszatek, Myszka Miki, ale najbardziej podoba jej się Miś Uszatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pit z zusu
Wszelkie reklamy, żadnych bajek nielubi, zaś z reklam ma ulubione oreo i always:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrre'
moja uwielbia oreo oraz jogurtu muller,z tą małą dziewczynka. Przy bajce nie posiedzi dłużej niż 5 minut. Jeśli już to Teletubisie i taka o małej myszce na Mini Mini, nie pamiętam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow!-
nie dam se ręki uciąć ale patrząc na mimikę twarzy i jej reakcje to wierze w nią. A kiedy ją pytam:rozumiesz ,mówi :tak lub nie ,zakładam że wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaoaijnjsabncxkabscxkuask
boże! półtoraroczniaki i już sieczka telewizyjna!!! grtauluję, u mnie tv jest włączany raz na 2-3 tyg wieczorem, jak dziecko spi, zadnych reklam w zyciu nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, parę minut nie zaszkodzi zreszta mój zaczął oglądac cokolwiek dopiero miesiąc temu wcześniej nie bardzo go telewizja interesowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamiecz
tak rozumie wywody o wieku i bajkach! ha! dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaoaijnjsabncxkabscxkuask
no tak niektórzy nawet w wigilię mają włączony tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wigilia całkowicie odpada chociaż mój wujo to wtedy tez potrafi włączyć, biedaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow!-
zaufanie moje wzieło sie włańsnie z trafnie podejmowanych przez moją córke decyzji a właściwość tą zauważyłam jeszcze kilka miesięcy temu kiedy na moje pytania dawała odpowiedzi tak lub nie i zawsze dotrzymywała słowa. Przykład:zjesz śniadanko: NIE (faktycznie nie zjadła) Zrobisz śiusiu? TAK (nigdy mnie nie zawiodła) Dopiero wchodzi w ten okres kiedy nie zawsze ma ochote mówić prawdę ;) szkoda bo bardzo mi się to podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piraci z Nibylandii , Klub myszki miki , Mali Einsteini , Przystanek Jungla itp . Lubie kiedy ona ogląda bajki w których biernie bierze udział ''podnosimy rączki , śpiewamy lala , liczymy razem itp''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj uwielbia
Baby Jake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn traci oddech podczas
reklam, nic wtedy do niego nie dociera, nic dla niego nie istnieje!! Bardzo lubi takie bajki edukacyjne, na NICK JUNIOR mu włączam. śladem BLUE uwielbia, ale i bombelkowy świat gupików, i dora poznaje świat, dalej diego. Ostatnio oglądałam sobie z nudów zaplątanych i wyobraźcie sobie, ze przesiedział na dywanie 1,5 godz i oglądał ze mną. w szoku byłam bo z naury jest bardzo żywy, i moze ze 3 razy na chwileczke sie oderwał, zeby się chiwke pobawić, ale zaraz wracał do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow!-
Nie ma sensu unikać czegoś co jest częsicą naszego zycia. Zresztą przy takim dziecku to okazja do oglądania bajek trafia się ze dwa razy w tygodniu(pogoda na dworze jeszcze ładna więc kalosze kurtka od deszczu i wiatru i do obiadu zabawa) Każde dziecko ma inne zainteresowania,moja zawsze lubiła laptopa Bajki lub piosenki na youtubie sama sobie uruchomi jak juz skończy wyświetlać,robi tak od 12miesiąca... Piloty od radia i tv tak samo. Nie zabraniam bo po co? Jak by lubiła garnki w kuchni też bym nie zabraniała,ale jakoś nie lubi Lubi wszelaką elektronikę ,wszystkie elektroniczne zegarki budziki wszystko co ma wiele przycisków i wygląda na skomplikowane jest jej. Lubi też buciki i spineczki do włosków,lubi sukieneczki,jednak buciki są ulubione. Lubi rysowanie, bieganie po dworze,. Jazdy samochodem nie lubi bo mówiła mi to. Lubi inne dzieci. Generalnie najfajniejsze jest to że zawsze mogę jej zapytac o to co lubi i mi odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje dziecko
bardzo lubi bajki i oglada je kiedy ma ochotę bo sobie samo przelaczyc potrafi i gowno mnie obchodzi wasze zdanie - rozwija sie bardzo dobrze bez zarzutow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow!-
No właśnie,zauważyłam że niektóre dzieci między 1,5 a 2lataka bardzo ładnie,wyraźnie i porawnie mówią i potrafia ładnie liczyć-jestem w szoku jak czasami widzę na placach zabaw takich małych geniuszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn traci oddech podczas
mój syn z bajki nauczył sie mówić koń i plecak, chociaz w sumie gdybym nie siedziała przy nim jak pierwszy raz powiedział plecak kiedy dziewczynka w bajce to powtarzała, to w życiu nie wpadłabym na to ze chodzi właśnie o plecak:D mów: "pepa" z wyciągniętym na wierzch językiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow!-
mój syn traci oddech podczas HE HE moja też sie wciąga,wykorzystuje to czasami Jak potrzebuje wyjść z pokoju i nie chce żeby szła za mną to wlączam telewizor na reklamy,czekam aż ją wiągnie i lece załatwic swoje sprawy;) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej 2letniej córce puszczam mini mini bardzo lubi sezamkowy zakątek, elma i ciekawskiego georg'a. Kupiłam jej także gazetę mini mini z bajką ciekawski george i ogląda całą (trwa85min) codziennie bo tak ją lubi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffa24
U nas również Elmo, Parauszek i Słoniczka Ella. Bajki tylko z mini mini oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbawiona_Królowa
Mam dwie córeczki. Jedna ma 5 lat druga 18 miesięcy. Obie mają świra na punkcie księżniczek Disneya. Wśród znajomych dziewczynek moda na księżniczki nieco ucichła, a pojawiły się różowe kucyki, a moje niezmiennie zapatrzone w księżniczki. Owszem młodsza jeszcze nie jest tak sfiksowana na tym punkcie jak starsza, ale pewnie za sprawą siostry będzie. Pokój dziewczynek różowy, na środku stoi zamek zrobiony z różowych koców i poduch. W środku zamku ledowe lampki Philipsa, które imitują świece. Starsza córka odstrojona w sukienkę księżniczki, młodsza w dłoni ściska czarodziejską różdżkę. Czy to kiedyś minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogląda, bo dziecko 1,5 roczne nie powinno oglądać tv! każdy sensowny psycholog wam to powie, nie jest to pomysł eko matek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas Babar jest numerem jeden i strazak sam. Fajna jest tez bajka Zou na disney junior.W malych ilosciach i madre bajki to nic zlego. Jak 1.5 roczniak obejrzy dwie bajki dziennie nic mu nie bedzie. Problem zaczyna sie jak nic innego nie robi tylko caly dzien gapi sie w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd ty to wiesz że nic mu nie będzie? 2 bajki dla takiego malucha, to taka bomba bodźców :O ja wierzę specjalistom, a nie mądrości ludowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×