Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wow!-

Jakie bajki oglądają wasze 1,5roczne dzieci

Polecane posty

Gość gość
moja córka ma dwa lata i najbardziel lubi barneya, teletubisie i hello kitty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja decyzja. Ja nie widzę w tym nic zlego. Moje dziecko oglada i ogladac bedzie. Czasami nie trzeba ślepo wierzyc specjalista . Ja mam kilku znajomych ktorzy skonczyli psychologie i sami puszczaja swoim dzieciom bajki. Wiec co specjalista to opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to są tacy "specjaliści", jak z koziej d**y trąba...są i tacy, niestety...No ale jak rodzicie nie mogą żyć bez tv, to i dziecko przejmuje wzorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym na jedno dziecko bardziej, na inne mniej, ale tego tak od razu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz jacy są twoi specjalisci. Czasami zamiast na mądrości psychologow wystarczy zdac sie na zdrowy rozsadek i nie przesadzac z ograniczeniem tv. Jest nawrt specjalny kanal dla dzieci nazywa sie baby first i jest stworzony przez brytyjskich pedagogów i psychologow. Ale oni wg ciebie tez sa pewnie do d**y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Specjaliści" tacy to są skoro tak małym dzieciom do 2 lat puszczają bajki, bo akurat tu jest od lat jedno stanowisko psychologów, że do 2 lat absolutnie nie...A wiesz co to jest nadmiar bodźców? U takich małych dzieci głównie chodzi o to, a nie o treść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do bajek to mój 1,5 roczniak nie ogląda - nie mam kablówki ( i tak wszystko w necie oglądam). Ale co do zabawy pilotem, telefonem i przełączaniem kanałów nigdy nie pozwolę i wszystkim do kogo idziemy też nie pozwalam dawać. Później będzie mi się bawił sprzętami i popsuje. A na bajki przyjdzie czas. Natomiast reklamy niestety niczego fajnego nie uczą. Cyba tylko tego, że coś musimy mieć. I później masakra z takim dzieckiem iść do sklepu. Będzie chciał to co zobaczy w reklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu do czasu zamówie dla nich spersonalizowane bajki na elfibajka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×