Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gurpreetka

13 dni po okresie czy moge zajsc w ciaze??

Polecane posty

Gość Gurpreetka

Witam, mam pytanie: Skoro okres mialam 11 pazdziernika a mam cykle w sumie troche nieregularne co 28dni 31 nawet 29 sie zdarza a z moim mezem kochalismy sie bez zabezpieczenia 24ego czyli w teoretycznie dni plodne to jak duza szansa jest na zajscie w ciaze? od 1-10 to ile sznas na bobaska? ;) bardzo bysmy chcieli ale obawiam sie ze jednak 'zmajstrowanie' dzidziusia to nie jest takie proste :// a wgogole to keidy najlepiej jest sie starac o malenstwo ile dni po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
odpowie ktos ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co znalazłam to
28-31 to nie są nieregularne cykle -to raz. Po drugie dni płodne to możesz sobie ogólnie wyznaczyć wg kalkulatorów albo sama zaobserwować na podstawie temp, sluzu i szyjki. Szans na zajście w ciążę nikt ci nie wyliczy. Może się udało a może nie. Tak to bywa. Owulacja trwa 24godz. ale samo jajeczko zdolne jest do zapłodnienia przez o wiele krótszy czas. Poza tym plemniki po wytrysku i tak musza że tak powiem dojrzeć -odczekać pewien czas w macicy zanim ruszą do jajeczka. Więc łatwo się rozminąć mimo praktycznie pewnego strzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
niby wiem ze nie ma scislej reguly. b sa tacy co staraja sie mega dlugooo i nic a sa acy ktorzy nie planuja i o tak po prostu 'wpadaja'. Coz za paranoja... jak ktos chce to nie moze... a jak nei chca to akurat oo jest... ;/ a wedlug kalkulatorow wyszlo m ize mialam dni plodne i ze szansa na poczecie dziecka jest ale z 2 strony zdaje sobie sprawe ze nic pewnego nei ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
wkoncu jakis promyk nadziei :):):) ale nie mam sie co napalac - kazdy organizm jest inny.... a mozesz mi napisac jakei mialas pierwsze objawy ciazy i czy po prostu odrazu intuicyjnie czulas ze jestes w ciazy czy nie bylas pewna? i kiedy zrobilas pierwszy test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
a i mam jeszcze takie pytanie czy mozna wykonac test ciazowy po uplywie tygodnia od stounku? slyszalam ze sa takie cos juz 6 dniowe wykrywaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co znalazłam to
6 dni ale od zapłodnienia a nie od seksu. Stosunek nie jest równoznaczny z zapłodnieniem. test najwczesniej 2tyg po seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
dzi,eki ;)) jejku mam taka nadzieje ze bede w ciazy tak bardzo bym chciala yhhhh ;( w sumie kochalismy sie kiedy mialam najwueksza plodnosc wiec zobaczymy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
ja tez sie staram, o drugie dziecko, osttani @ miałam tez 11 pazdziernika, moje cykle teraz wahają się od 26 do 29 dni. uprawialismy seks 9 i 13 dc. zobaczymy Wczesniej z synkiem zaszłam w 17dc ale przy cyklach 31 dniowych. A co do testu- test wykazuje ciążę 7 dni od zagniezdzenia (do którego dochodzi około 5-7 dni od stosunku) czyli około 12-14 dni od seksu. Myślę ze w przyszłą niedzielę mozesz zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markspenser
ja zaszlam 2 24 dniu cyklu, zalezy jakie masz cykle, ale wszystko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
mam taką nadzieję! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markspenser
powiem tak, nie nakrecaj sie lepiej, w ciaze mozna zajsc w roznych dniach cyklu, nie tylko w 14, ale w sumie na forum ci nikt nie odpowie, czy zaszlas czy nie,zaczekasz pare dni i sie okaze, rzycze powodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
wiem wlasnie ;) dlatego staram sie nie napalac bo ja potrafie sobie niezle nawkrecac wszystkie objawy ciazy ;))) takze staram sie poki co nie nastawiac aczkolwiek mam malenka nadzieje ;)) a jeszcze pytanie dotyczace zagniezdzenia zarodka: slyszalam ze podczas zagniezdzaania sie zarodka wysepuje lekkie krwawienie. czy to prawda? i generalnie to podobno nie u wszystkich kobiet i nie zawsze ono wystepuje. Zreszta ta teoria troche jak dla mnie jest mylna bo niektore dziewczyny twierdza ze pojawienie sie krwi oznacza samoistne poronienie.... slyszala ktoras cos o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
moze wystąpic lekkie krwawienie podczas zagnieżdzenia ale naprawde chyba w większosci przypadków się nie zdarza A samoistne poronienie...to raczej nie tak szybko jak zagniezdzenie tylko koło terminu okresu wiec możesz nawet nie wiedziec ze byłas w ciąży zacząć krwawic i myslec ze to zwykly okres a to moze byc włąsnie poronienie (ciąża biochemiczna) Ale o czym tu piszemy, trzeba myslec pozytywnie ja w pierwszej ciąży zagniezdzenia nie czułam zupełnie. I mówie Ci nie nakręcaj się, w poprzednim cyklu tak sie nakręcałam ze miałam więcej objawów ciąży niz jak rzeczywiscie w niej byłam z moim synkiem, więc jak widac organizm potrafi płatać figle :P Tu trzeba cierpliwosci i wytrwałosci :D Za niewiele ponad tydz bedziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wyobrazasz sobie np. dla
jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam @ 1 października, kochałam się z mężem 10,11,13,14,19 24 i też bardzo chciałabym być w 2 ciąży ale staramy się już od czerwca i jakoś nie wierzę że mi się udało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
hej dzieki za odpowiedzi ;) wiem ze nie moge sie nakrecac ale jakos tak intuicyjnie czuje ze tym razem mzoe sie udalo . nie wiem chyba ze juz calkiem popadlam w paranoje ;) obliczalam tez za pomcoa kalendarzykow swe dni plodne i nieplodne i generalnei wyszlo mi ze skoro okres mialam 11 padziernika to 24 gdzie uprawialismy sex mialam dni plodne. No ale ale... pozyjemy zobaczymy ;-) niech sie dzieje Wola Boza! ;) a napiszcie cos wiecej o objawach ? mzoe zapytam tak: czy po tygodniu od stosunku mozna miec jakies objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszym dzieckiem nie miałam żadnych objawów. od kilku miesięcy planujemy drugie dziecko i popadam w jakąś paranoje :-( w czerwcu to miałam wszystkie objawy: podwyższoną temp, ból podbrzusza, czułam zmęczenie @ spóźniał mi się 7 dni więc byłam już pewna ..... do momentu jak dostałam @ :-( do dzisiaj nie wiem może było to poronienie samoistne, albo po prostu sobie wmówiłam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
gurpreetka jak tam samopoczucie? No i wiedz ze nie kazdy sex w dni płodne konczy się ciążą... a ile cykli się starasz? Mysle ze koło 7 listopada mozesz zatestować, albo idz w piątek na bete, juz powinna wyjsc. Ja w tym cyklu mam podejscie z dystansem to tego, w poprzednim tak sie nakręciam ze mialam wszsytkie objawy ciązy (o ile takie istnieją, bo miałąm ich więcej niz kiedy rzeczywiscie byłam w ciąży) Tak więc nie warto się nakręcac. A to twoje pierwsze dziecko bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
tak moje pierwsze ;) mam nadzieje ze bedzie bo sie srasznie nakrecam a to najgorsze co moze byc ehh ... ;/ dopiero co zaczelismy sie z mezem starac ;) wiec zobaczymy... wiem wiem wspolzycie w dni plodne wcale nie oznacza pewnej ciazy... ale mam nan wielka nadzieje.... a Ty tez dopiero rozpoczelas starania? wogole to istnieja jakies objawy np 6 dni po zaplodnieniu ? wiem ze pewnei sobie wkrecam ale jakos od wczoraj mnie odrzuca od papierosow ;/ poza ym zdecydowalam ze poczekam na okres ( mam nadzieje ze nie przyjdzie) a jesli nie odstane to dzien pozniej zrobie tescik ;) wogole nie fer jest to ze jak ktos bardzo chce to nie moze... a takei malolaty co kurcze wpadaja i nie chca to ot tak..... yh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
to mój drugi cykl starań, z synkiem nam się w drugim cyklu udało. Nie czuć żadnych objawow, przynajmniej ja nie czułam. ale nie pisz ze jak ktos chce to nie moge, przeciez dopiero zaczełas, co maja powiedziec kobiety które staraja się po rok czy dwa a nawet dłuzej... ja chciałam żeby moimi dziecmi były 3 lata róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
no i się nie udało, wczoraj przyszedł okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
Oj przykro mi :(( ale moze nastepnym wyjdzie? ;)) 3mam kciuki .. ja czekam na okres do piątku.. ( mam dostac we wtorek ale cos chyba sie nie zapowiada) czuje sie strasznie sucho "tam" a zawsze przed okresem sluz lal sie ze mnie litrami. W dodatku moj sluz jest jakis bialy jak snieg i lepki nie wiem czy to ma jakis zwiazek no i ciagle mi sie chce spac! ; / jesli do piatku nie dostane okresu to w sobote robie test... 3majcie kciuki :* ;) a co do tgo ze dostalas miesiaczke.. to wiesz ze przez pierwsze miesiace mozesz normalnie krwawic i byc w ciazy ? mojej mamy kolezanak tak miala. a co najlepsze wynik testu wychodzil jej negatywny 2 razy! takze najlepiej zrob sobie betę albo test za pare dni mimo okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
no własnie robiłam bete spoko, ja sie nie przejmuje, nie teraz to za miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
a ja na twoim miejscu bym jutro z rana zatestowała :) jesli jestes w ciązy to test raczej wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurpreetka
Zrobię jutro po południu test rano kupię i zrobię południem mam nadzieję że to bez roznicy czy rano czy poludniem... w sumie to wydaje m isie ze dostane okres i ze sobie wkrecam ciaze ale coz.. zoabczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111984
to trzymam kciuki :) ale wydaje mi się że powinnas zrobić rano jednak :) ja z moim synkiem robiłam test rano w 29 dniu przy cyklach 30-31 dni z rana i wyszedł cien cienia drugiej kreski, wiec po południu pewnie by nie wyszedł. więc po co robic po południu, jak nie wyjdzie to i tak bedziesz myslec ze moze nie pokazał ciąży bo robiony po południu, moze lepiej zaczekaj i zrób jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli oboje jesteście zdrowi
to obecnie szanse są już nie nawet 40 %, ale 25 % na ciążę takie szanse ma każda zdrowa, współżyjąca w okresie okołowowulacyjnym para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×