Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość msd.vm.,vm.zsm

Kiedy niemowle zwraca uwage na drugie niemowle w tym samym wieku?

Polecane posty

Gość msd.vm.,vm.zsm

Mamy z kolezanka 2 coreczki jedna z 01.08.11 a druga z 12.08.11 kiedy dziewczynki beda sie soba interesowac nawzajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak po 2 roku życia, bo mój syn zauważał tylko starsze dzieci i dalej tak jest młodsze, albo w równym wieku spojrzy i tyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghre
ja mam bliznieta i juz w wieku 10m-cy bawili sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
odkąd syn skończył 4mies. zajmowaliśmy się sąsiadem o 2tyg. starszym. Już wtedy na siebie zwracali uwagę, ale byli mało mobilni, więc głównie uśmiechy :) Później jak raczkowali to już super się bawili razem, głównie zabierali sobie zabawki, albo raczkowali jeden za drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msd.vm.,vm.zsm
hehe no wlasnie czekam na takie zabawy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niańczymy sąsiada młodszego o miesiąc od maja czyli mój miał 6, sąsiad 5miesięcy. Od początku kontakt był. Mój syn już wtedy pełzał, więc zaczepiał młodszego, a ten się śmiał. Jakoś od lipca mój raczkuje i bardzo ładnie bawią się razem. Teraz to już ściganie, ciąganie za nogi. Wcześniej nie sprawdzałam, ale np. na kota reagował bardzo entuzjastycznie już w 3miesiącu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdcd
moja corka ma 8 mcy i '' bawila sie'' z chlopczykiem w przychodni, takze roznie:) teraz siedzi i smieje sie do zdjec niemowlakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msd.vm.,vm.zsm=Dawena No wlasnie chodzi mi o to aby nasze coreczka zaczyly sie chociaz do siebie usmiechac bo miesiac temu zero zainteresowania.Pewnie dlatego ze raczej jedna z drugiej wiekszej korzysci w postaci nakarmienia lub przewiniecia by nie miala :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4000kg50cm
dziecko do 3 rż nie traktuje innego dziecka jak dziecko tylko jak przedmiot , zainteresowanie owszem ale nie wspolna zgodna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×