Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem okropnica

pytanie za sto punktów..

Polecane posty

Gość Jestem okropnica

Dziewczyny, kupowałam dla malucha wózek 3 w 1 (gondola,spacerówka,fotelik) koszt 1500 pln, na allegro sa identyczne za ok 1250 pln. Powiedzcie za ile moglabym to sprzedac? Stan jest używnay wiaomo, ale bardzo dobry żadnych zarysowań, otarć, czy plam. Nie wiem czy sie po prostu oplaca sprzedac, ale wtedy mialabym kase na spacerówke. Od kiedy uzywalyscie taką spacerówkę "parasolkę" lekką, bez stelaża, itd? plis o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia!!!!!
też miałam wózek wielofunkcyjny ale ponieważ mieszkam w mieście to późno ale jednak kupiłam spacerówkę. Młody miał wtedy ok 14 miesięcy. wielofunkcyjny kupiłam za 900 a sprzedałam za 350 ( mimo iż był w bardzo dobrym stanie ale nie miałam chętnych a zależało mi gdyż w mieszkaniu mało miejsca na dwa wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingeborg z domu Jana
Wózek wielofunkcyjny sprzedałam jak corka wyrosła ze spacerówki ok 1,5 roku i kupiłam małą, tania, lekka spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem okropnica
dzieki kasiu za odpowiedź, no ja wlasnie sie zastanawiam czy jest sens bo widze mase wozkow nowych za np. 800 pln..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem okropnica
moze jeszcze zimę przeczekamy i na wiosnę kolo marca kupie spacerowke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem okropnica
niektórzy sugerują zeby zostawić dla nastęonego malucha, ale nie chce mi siętrzymać wózka 5 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najnajnajjjjjjj
sprzedać możesz używaną za pół ceny, a że teraz takie chodzą jak pisesz po 1250zł, to za 600 -650zł. Spacerówka bez stelaża??? taka nie istnieje :) ja używałam spacerówki od 7m., ale nie parasolki tylko spacerówki Espiro Magic, bo parasolki są ogólnie niewygodne. ale kto co woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda nestel mineralna
ja mam parasolke i sobie chwale, mieszkam w miescie wiec ok, ale jak jedziemy na wies to ciezko sie prowadzi, na piach nie pojdzie, po bruku ciezko wiec zalezy gdzie mieszkasz i czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najnajnajjjjjjj
ja spacerówkę z wózka 3w1 używałabym na twoim miejscu przez zimę , bo ma pompowane koła i lepiej sie prowadzi po sniegu niż lekka spacrówka z małymi kółkami, taka moja sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najnajnajjjjjjj
u mnie spacerówka odpadała w przedbiegach bo jej się nie da rozłożyć do pozycji leżącej. A widziałam takie śpiącej dzieci w parasolkach którym się glowa kiwała na boki, bo nie bylo jak rozłożyć oparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem okropnica
mieszkam w mieście nie trzeba mi na jakieś ekstremalne drogi ale też często jeżdzimy na różne wycieczki typu las itd. Natomiast chyba faktycznie zimę przeczekamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najnajnajjjjjjj
*u mnie spacerówka - chodziło mi o parasolkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×