Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo prosze o jakas rade

25tc, wydaje się mi że boli mnie prawa nerka...

Polecane posty

Gość bardzo prosze o jakas rade

Od wczoraj boi mnie najprawdopodobniej prawa nerka. Jak się położyłam to nie dałam rady zasnąć a ni nic- naprawdę okropnie mnie bolało. Przeszło koło 1-2 w nocy. Dziś od rana spokój, chwilę siadłam przed komputerem i znowu zaczęło mnie boleć. Coś zaczęłam się kręcić i cokolwiek robić to nic nie bolało. Teraz usiadłam i znowu zaczyna boleć. Wypiłam dzisiaj bardzo dużo, w tym 2x herbatę 0,5l z żurawiny... Czy mnie owiało, kurcze sama nie wiem. Akurat weekend i tylko szpital zostaje, chociaż nic nie zrobią bo i lekarzy na weekendzie chyba nie ma tym bardziej że święta będą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze o jakas rade
Boli tylko jak siedzę lub leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze o jakas rade
A siku chodzę w zasadzie co chwilkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak bolała nerka okazało się, że mam piasek w nerce zrobiłam badanie moczu przed wizytą u gina... przepisał mi furagin zjadłam całe opakowanie i mi przeszło a na ból brałam połówkę no-spy forte pomagało chociaż na trochę a dodam jeszcze, że też mnie bolała prawa nerka chwilami to aż ciężko było mi oddychać... pomagało też leżenie na lewym boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjkljhgfdghjkl
zadzwoń do lekarza, nie pamiętam o co chodziło ale coś było groźmego z tymi nerkami. wiem, ze lakarz zawsze zwracał na to uwage w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata82
No nie wiem, czy Furaginum na piasek w nerce pomaga... Lepiej idz do lekarza i zrob oprocz badania moczu jeszcze USG, z Furaginum w ciazy tez nie nalezy przesadzac. Na razie dalej pij duzo wody z cytryna, soku zurawinowego, a najlepiej jakbys sobie kupila Pro Uro, zeby oczyszczac drogi moczowe. Utrzymuj w cieple plecy i stopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×