Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Jasny gwint pies mi się rozchorował :( nie wiem z czego ma biegunkę bidulek .........M z nim o 2.30 latał na podwórko a potem po 7córka i ja teraz niedawno bo wcześniej mu podałam nifuroksazyd 2tab i teraz dałam mu laremid dzwoniłam do weterynarza dziś jest do 13.00 i jutro też.Mam go przegłodzić i zobaczyć do jutra jak będzie, gorączkę mu mierzyłam nie ma na szczęście bo już bym musiała jechać z nim.......... Kuź....u mnie zawsze coś nie mam chwili spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke bo ja od rana dzis sprzatam. Pranie, wstepnbe przygotowywanie rzeczy do wyjazdu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Zycze mileo i udanego dnia mimo pochmunej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM ja naprawdę potrafię zrozumieć Twój lęk tylko myślałam, że z czasem uda Ci się go pokonać. A co z piesiem Twoim, jak ma biegunke to rzeczywiście trzeba go przegłodzić i nic mu nie dawać, a jutro spróbuj trochę ryżu z gotowaną marchewką, my to przerabialiśmy niedawno :( ja już bigosik ugotowałam a teraz z drugą kawką siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Coni, Ale mnie pocieszylas. Ja tez ma grupe krwi 0 minus! Ide natychmiast szukac rejonowego bocka zeby mu dac w dziub za to i sie jakos odreagowac !!! Bo stress zle dziala na plodnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy raz o tym slysze... Ja jestem dzis jakas taka niedorobiona...odechcialo mi sie juz nawet prasowac. No nic zrobie kawke i pol godziny przerwy- podejrzewam ze pozniej nie bede miec wcale ochoty zrobic cokolwiek wiecej hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) muszę się wtrącic, bo tez mam "0" Rh-... Na wizycie "przeglądowej" gdy powiedziałam dr o chęci powiększenia rodziny, podczas robienia rutynowego USG, stwierdził, że jajeczek jest dość, tylko czekają :)... tak więc nie sądzę, aby to mialo jakis wpływ... tak mi sie wydaje. Więc głowa do góry! Pozdrawiam Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba macie mnie dość od wczoraj bo ja tylko siedze i piszę, ale nie mogę nacieszyć się, że mam wolne i wpadam tu kiedy chcę. Przed chwilą przeczytałam jakąś opinię lekarza od niepłodności, który niemożność zajścia w ciążę porównał do poważnych przewlekłych chorób tj: cukrzyca lub raka gdyż nieudane starania wyniszczają organizm fizycznie i toczą naszą psychikę, kurka wodna muszę się trochę ogarnąć co by nie zwariować. Gerwazy ale Ty to masz poczucie humoru:) Idź walnij temu boćkowi, ja jak spotkam tego co wtedy nad autem zakołował i mu w oczy spojrzałam to też mu z liścia trzepnę za oszustwo i wprowadzanie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma dzis dosc. Myjac podloga na kolanach rozcielam sobie kolano i potem myjac szawki w kuchni walnelam sie w palec. Nie no teraz to ja wygodnie na tapczanie usadowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heuheuheuehe
biest ale ty jesteś dziwna, szafki..... i czemu zmienilas nick????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlatego prosze pomaranczy bo tamten mi sie znudzil. Tak szawki w kuchni mam biale i po 3 tygodniach niebycia w domu trzeba bylo je doprowadzic do porzadku. A dlaczego dziwna? Mam pytanie...moze znacie sie natym. Wlansie zauwazylam ze w mojej juce w glebie sa w dosc duzej ilosci male muszki. Czym ja mam je wytepic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heuheuheuehe
bo jesteś nawiedzona jakaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heuheuheuehe
:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomaranczowa osobo zamiast tu bawic sie w psychologa powiedz mi co ja mam z tymi owadami zrobic :-P: Czy ja dobrze kojarze ze podlac kwiata woda z mala ilosci octu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja tam lubie Twoje bykowate i przeliterowane teksty , trzeba sie przynajmniej inwencja tworcza wykazac w zrozumieniu ! :) To mozna by w Dusseldorfie takie male kaffe zrobic :) Moze sie jeszcze kto podczepi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - ja tez mialam cos takiego , zrobilo sie cieplo i wywalilam doniczke na balkon , po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zamowic sobie jakies polskie ksiazki bo ja lapie sie sama na tym , ze zapominam ortografii a to juz jest... bez komentarza. Ja, ktora zdalam mature z polskiego na 5 :-O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - ja tez na 5 i co -bykow sadze na kopy , no ale staram sie czytac tylko po niemiecku i angielsku , bo po polsku umie jednak o niebo lepiej :) A czym Ty sie przejmujesz????? Chyba nie tymi tropicielami bledow , swietymi ortografami , co to od czasu , do czasu wszedzie sie pojawiaja !? To nie praca magisterska , olewaj , wazne co sie ma do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ,ze sie sie od dawna lapie na tym , ze zastanawiam sie jak pisze sie zauwazyc. Ja nie mam oprucz kafe kontaktu z polskim. Ja czytam tylko ksiazki po niemiecku, tv so wie so. Na codzien posluguje sie tylko niemieckim. Ja sie umiem przyznac do bledu... Ja musialabym pogadac z mezem ale jesli np w tygodniu by wam pasowalo moglybyscie przyjechac do mnie na grilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przybyło kilka nowych stron, trochę zajęło mi czytanie. Nie wiem, jak to ogarnę po przerwie ;) Niby darmowe wifi na być w hotelu, więc może na chwilę będę zaglądać. Na razie jestem bardziej zalatana na urlopie niż na codzień :( W każdym razie: jeszcze jedną sukienkę kupiłam i bluzkę :) Byliśmy u babci, w szpitalu u cioci, u teściów, w centrum ogrodniczym, w Media Markt, w kilku sklepach na zakupach spożywczych.... ufff... A po 19 jedziemy do babci nocować. Jutro mam zamiar zabrać się za jakieś gotowanie, kupiłam kapustę i u mnie, Karmi, też będzie bigos :) Mam też zamiar zrobić pierogi i zamrozić kilka porcji. Mimo sprzeciwów M, który mówi coś o samodzielności itp. Ale ja robię to chyba dla siebie, żebym się lepiej poczuła... :P Smutne tematy tu były wieczorową porą... Ja w szale urlopowym nie mam kiedy o tym myśleć, ale w podświadomości siedzi mi zadra... Biest, na mszyce w ogrodzie wiedziałabym co poradzić. Mój M na insekty na krzakach owocowych robi wywar z czosnku, żeby chemią nie pryskać, i powiem Ci, że pomaga... Ale to na roślinach, a w ziemi, to nie wiem... Pozdrawiam Was kochane towarzyszki niedoli, ściskam mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka :) a u mnie jeszcze ponad miesiac do urlopu ! O zakupach nto se pomazyc moge - my dalej w dolku , za to motywacja , zeby jeszcze schudnac i wbic sie w poprzednioroczne ubranka :( Ja sukienek wcale nie nosze , mam grube uda , w cieple paskudnie sie ocieraja o siebie , wiec jeden problem z glowy :) Biest - ja tez wszystko po niemiecku ( od 15 lat ) , tyle ze z mezem i dzieckiem po polsku gadamy , ale czytanie i pisanie ;) klapa Pierwsze miesiace tutaj teztragedia byki sadzilam masowo i jak slysze durnego madrale , co to twierdz , ze ortografi sie nie zapomina , to mam ochote szczelic w przemadrzala gebe ! Niech sprobuje tak jak my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×