Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gość
mon cheri...... ja chetnie mam nadzieje ze u ciebie se uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Mon Cheri, to moze wyprowadzimy sie gdzies razem? :P Zaoszczedzimy na zarowkach to bedzie na wino :) Rowniez mam swiatlowstret w pewnych sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - siostro - byle tylko nie samogonione , choc , czy bedzie to jeszcze mialo znaczenie ;) Proponuje Somalie , wychudniemy , wymeczymy sie codziennym 10 km biegiem po wode- z konwia na glowie i na pewno wkrotce otoczymy sie wlasna banda murzyniatek - ups sorry - afroamerykankow ;) A propos barana - jak widac zapobiegawcza bylas ;) o promieniach i polach wszelakich mowy byc nie moze. Swoja droga , Twoj pewnie dlatego tak Ci przycial , bo sam przerazony , ze tak mu sie w lozku nie ulozylo , a raczej wlasnie ulozylo miast pozostac w pionie , to szybko se pocieszajace wytlumaczenie znalazl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
M juz w drodze z pracy do domu ale Sajgon sie rozpeta jak wroci! Wyslal mi maila, gdzie triumfalnie oznajmil swoj prze-genialny pomysl na rozwiazanie problemu. Jak sie z tym filmem na progu pojawi to nie recze za siebie. Bede z tasakiem czekac :) Istnieje szansa, ze pod moim lozkiem znajdzie sie skora z barana szybciej niz sadzilam!!! Nie wiadomo czy smiac sie czy plakac :O :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mon cheri..... od 11 do 18 zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie !!!!!!!! Moze sie rozesmiejesz ?!?!? To przeciez oznacza , ze on sie jednak przejal i szuka rozwiazania :) Te.....filmy , to przeciez nic zlego , pewnie se chlop mysli , ze jak jest dla Ciebie waznyefekt , to taka droga do celu jest ok ! Posmiej sie , poczochraj po glowie ( jak jest po czym ) i moze sie rozluznicie i cos z tego bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no fajnie bede czekala na wiadomsc od Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Was czytam to mi się zawsze humor poprawia,jesteście super.Gerwazy nic się martw ,ja wiem że jesteśmy niecierpliwe ale jak mi powiedziała lekarka jeszcze wiele owó. przed nami i do trumny się jeszcze nie kładziemy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widze, ze Ci Mon Cheri porady o. Sroki do gustu przypadly ;) sama musze jeszcze raz przeczytac bo przedtem to tylko tak na szybko przed praca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko czesc - dobrze ,ze mozemy Cie odrobinke rozruszac :) I co prawda to prawda jeszcze pewnie , moze nawet 10 owu przed nami ;) Tesska widzisz takie skarby nam tu jak te perly przed wieprze rozrzucasz , a sama tych rad zbawiennych nawet nie doczytalas ;) A ja Cie podziwiam , za te 7 cm. w tali mniej ( w glowe zachodze jak Ci sie to moglo udac ?????) Teraz wez sie jeszcze za prani e , prasowanie , malowanie fasady budynku , rzniecie drewna , pompowanie detek w rowerach sasiadow i zamiatanie ( odsniezanie - bo slyszalam ,ze tam u was granica opadow sniegu sie obnizyla ) chodniczkow dookola posesji i sukces murowany , aha w ramach cierpienia pozwol by pies Cie pogryzl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz doczytalam :) juz teraz wiem czemu nam nie wychodzi ;) tak tak, Mon Cheri, ja sie napracuje, zajade jak kon po westernie, a moj M sie do mnie wieczorem dooopka odwroci hahaha i powie, ze jest zmeczony ;), albo lepiej - glowa go boli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E myslalam ze numer z bolaca glowka to nasza babska domena ;) Mnie nigdy glowka nie boli , za to mi luby czesto bardzo wczesniej odchodzi do krainy jednonocnych lowow i niedojrze ,ze z sexu nici , to jeszcze musze sama psa w nocy wylac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poswinmy troche :) ;) Nie wiem jak zmeczony musi byc facet by sie oparl francuskiemu wstepowi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh tam, moj to jakis odmienny przypadek ;) nie przepada za francuskim :) sama jestem zdziwiona.... uciekam Mon Cheri... dobranoc... do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka !!!! ;) Kurka obudzilam sie o 5 i po spaniu , wiec z nudy tu zagladam ......a wy ......jeszcze spicie ??? ;) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no spiochy wstawac pobudka!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ha,ha,ha,ha :D Kocham Was! to pewne! Siedzę w pracy czytam i rżę jak głupi do sera! Witajcie!:) Mon cheri wiedziałam, ze wczesniej czy później wywabimy Cię z dziury jakimś naszym tekstem, hi,hi. Tessa coś jest w tych radach - można się śmiać ale popatrzmy na rodziny wielodzietne - rzadko sie zdarza dużo dzieciaków w domu jak dobrobyt jest, a i kobietki ,które stosują restykcyjne diety - nawet na ciążą po 40 kilka takich się objawiło - kiedyś tak właśnie o tym myślałam... a co do ziółek nie zaparzyłam wczoraj bo zapomniałam.... Stefanio cieszę się, że przepis Ci się spodobał i pisz nawet o jedzeniu w końcu na naszym topiku to każdy temat funkcjonuje:) Całusy dla wsiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie tez sie zastanawialam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no moze jej sie spodobalo i jeszcze z wyrka nie wyszli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hmmmmm....trojaczki to zeby im sie nie nudzilo i zeby mieli co robic:):):):) a tak na powaznie hehehe Gerwazy co u Ciebie?????? mnie chyba dopada jesienny nastroj zimno wieje jeszcze nie pada.....ale wczoraj 1 raz kurtke zalozylam no to juz jesien..... jutro urodzinki roczek mojego chrzesniaka mnie nie ma maz w zastepstwie idzie.....i od jutra 5 tyg jeszcze:(:(:(:( samo 5 juz wywoluje przygnebienie ehhhhhh....juz dzisiaj bym pojechala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko, wyobrażam sobie ja ten czas Ci się wlecze..odliczasz dni, bardzo często na tym topiku, no i wcale się nie dziwię że tęsknisz..a co po tych 5 tyg. , jakie dalsze plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Czesc kochane! Nieocenione jestescie! Warte Waszej wagi w zlocie! :) Trojaczki? Chyba przez wiatropylnosc :) Staran nie bylo, tym razem ja nie mialam jakos specjalnie nastroju. Totalny dolek, bardziej jak wawoz...M slodki do przesytu, ugotowal nam fajna kolacje, serwowal wino przy swiecach, zrobil masaz ramion ale jakos nie moglam sie rozkrecic i z wieczoru filmowego zrobil sie wieczor senny :( Z samego rana M musial do pracy. Ech, byle do nastepnego miesiaca ale jak znam zycie to M pewnie bedzie na Oktoberfest z klientami albo w Londynie albo cos podobnego :O :( Spojrzmy brutalnej prawdzie w oczy: nigdy nie zostane mama :( Nigdy coreczki ani synka w rozowa doopke nie pocaluje...Nigdy mi nikt raczek nie zarzuci kolo szyi...Dobrze, ze chociaz stac mnie na dobre czerwone wino to spedze nastepnych 20 lat przy butelce ale za to bez bolu glowy... :O :( Z tego wszytkiego rozchorowalam sie troche. Mam dzisiaj goraczke, katar i gardlo mnie boli, zostalam wiec w domu i spie... Trzymajcie sie dziewczyny. Magdalenka, 5 tygodni szybo mina! Moze kup sobie taki metr do mierzenia i odcinaj kazdego dnia centymetr? ;) Bedziesz widziala jak czas maleje w oczach. Usciski dla wszytkich!...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×