Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

COCONUT-KWAŚNA MANDARYNKO-KARMIZUZA....Dzięki.dzięki wam wszystkim,życzę każdej z was tych II KRESECZEK,ale zaznaczam że na teście ciążowym a nie tylko ow. - Jak mężulkowi pokazałam wczoraj test to on: to dziś działamy?! ja na to : co działamy? ON -no są II - Ja mu na to- NOOOOO!!! A on-co no? - Więc mu mówię to jest ciążowy.:) ----no i zapadła cisza...cisza..w końcu wydusił -to znaczy...-tak kochanie to znaczy:) WIWIANA- gratuluje. GERWAZY- do Ciebie wysłałam już 10 kwietnia ogrom fluidów ciążowych. JOLKA-1975-Ty o ile dobrze łapie fakty to mój rocznik? nawet imię zaczyna Ci się na J (ja mam na imię Joanna) może nazwisko też masz na G ? więc nie wpuszczaj @ . No przecież z czegoś trzeba czerpać wiarę :) Napiszę po południu czym i jak się wspomagałam, poczytam w kapowniku żeby podać dokładnie kiedy ile. A teraz muszę córce dać laptop -ma do zrobienia referat ( o pigmejach ) pozdrawiam i puszczam kolejną fale fluidów%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiolek, Viviana moje gratulacje 🌻 dbajcie o siebie teraz! o Gerwazy, trzymam kciuki za 2 podejscie, trzymaj jajka! ;) o Biest, wszystkiego najlepszego z okazji jutrzeszych urodzin 🌻 zycze udanej imprezy! o A my mamy jutro komunie, rodzinka sie powoli zjezdza, wiec mam rece pelne roboty.... o pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratulacje dziewczyny ! :) :) :) :) :) :) Teraz jedyne czego wam zycze to pomyslne dotarcie do mety za 9 miesiecy - ciaz ksiazkowych , nudnych i bezstresowych :); X Biest nie uda sie przeskoczyc gdzie indziej , bo jest tylko jeden taki zaczarowany topik jak nasz , ciezko pracowalam nad zaklinaniem tematu ;) A przed Toba nowy rok i miejmy nadzieje nowe szczescie ! X Kurka , znow sie potwierdza , ze my stare bywalczynie zostaniemy tu na zawsze :( X Na dworze znow :( :( :( - iuz sie odechciewa po trochu :( Cos to chyba odzwierciedla stan psychiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko czesc kochana , a zastanawialamm sie czemu tak malo Cie widac ! Teraz rozumie i zycze wam i corusi pieknego dnia jutro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moncheri my tu korzenie zapuściłyśmy:( Co tam u Ciebie koleżanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, wiele mogłabym Ci życzyć, życzę Ci tego jednego, wymarzonego 🌻 Oby wiosna (a z nią bociany) zawitała na dobre na tym wątku, dla wszystkich dziewczyn 🌻 Tesso, udanej uroczystości. Piękny dzień przed Wami. Karmi, u mnie ok. We wtorek zacznie się 30 tc. Wciąż pracuję, choć lekarz krzyczy, bo brzuch non stop się boleśnie napina i szyjka nieco skrócona. Szefowa na L4 od prawie 4 miesięcy, a mnie nie chce puścić, ciągle do mnie wydzwania i wypytuje, czy aby się nie wybieram na wolne. Zaplanowała sobie, że jak pójdę na zwolnienie, to będę przychodzić do pracy na pół dnia. Ech, życie. Teraz będą u nas podwyżki 5% - mnie pewnie pominie, bo nie rokuję na przyszłość... We wtorek idę do lekarza i myślę, że od środy zostanę w domu. Zostanie mi 10 tygodni, oby spokojnych. Życzę Wam pięknego, słonecznego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie droga kolezanko dzis 17 rocznica slubu :( Moj naturalnie nie pamietal , ale mam to w d...e , niestety tesciowa mu przypomniala i teraz udaje ze wiedzial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę, że imprezy się szykują, Biest no to kochana wszystkiego najlepszego, u mnie pogoda przeplatana raz słońce raz deszcz, tak jak w życiu, u mnie na razie brak@ ale chyba się zbliża bo brzuch pobolewa, jak zwykle trzymam kciuki, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiołek gratuluję z całego serca. 🌼 x Wiwianna, Tobie oczywiście też gratuluję 🌼 x mon cheri gratuluje 17rocznicy ;) 🌼 x Jolka przykro mi ale czekamy do następnego razu ;) x Pozdrawiam was wszystkie ;) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, 100 lat kochana😘W zdrowiu i w szczęściu, w gronie przyjaciół i z ukochanym maleństwem❤️Udanej zabawy, niezapomnianych wrażeń imprezowych:D Mon cheri, nie przejmuj się, faceci nie przywiązują uwagi do takich szczegółów jak rocznica ślubu:DMoże i dobrze, nie rozmyślają tyle co my i mają mniej problemów z tego powodu;)Ja składam Tobie najserdeczniejsze życzenia, a Twój m może nadrobi swój błąd związany ze słabą pamięcią. Daj mu szansę:) Gerwazy, ja mam niestety:ONie lubię tego dnia...wiadomo dlaczego.... Jolka, działąj dalej. Dobre wiadomości na forum może i nam pomogą:) Zuzka, fajnie, że się odwzwałaś i że wszystko ok u Ciebie:) Tessa, życzę pięknego dnia komunijnego🌼 Jestem już znowu zmęczona, a to dopiero 14-ta:DMam nadzieję, że moje siły wystarczą do końca spotkania i nie padnę w połowie:D U mnie była przepiękna wiosna, ale właśnie przed chwilą skończyła się. Pada deszcz, a nawet grad:O Karmi, m po ogrodzie latał i stwierdził, że strat po zimie w zasadzie nie ma. Powystawiał już część kwiatów. Mam nadzieję, że zimy już nie będzie:D Pozdrawiam serdecznie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly zycze Tobie milosci,szczescia,zdrowia i wszelkiej pomyslnosci:) oraz zebys cieszyla sie zyciem w kazdym jego momencie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri a Tobie zycze kolejnych 17 lat w konfiguracji dowolnej wedlug uznania:PMam nadzieje,ze Twoj znakomity dowcip,umiejetnosc zachowania wlasciwych proporcji za co Ciebie bardzo cenie oraz szczerosc Twoich wypowiedzi zostana z Toba dozywotnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest:) kochana dla Ciebie duzo wyuzdanego seksu,wampirow w Twoich snach,sernika na kazde zawolanie,umiesnionych nozek po spacerach,kontenera ulubionych trunkow,gratyfikacji pienieznych za niechodzenie do pracy,konskiego zdrowia ,szczerego usmiechu,zgrabnego zadu:Pgeneralnie czadu zyczy Sylwia:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon heri gratulacje ,to my łep w łep jedziemy mi w lutym stuknęło. x Wiesiołek gratulacje dla Ciebie i dla drugiej koleżanki też.U mnie nic nowego ,czytam codziennie ale nic na froncie się nie dzieję to się rzadko odzywam.Pozdrawiam Wszystkie .Biest wszystkiego naj ,naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut fajne życzenia , wszystko spamietałaś:) A jak u Ciebie z @? Moncheri no to wszystkiego naj z okazji rocznicy i wcale sie nie dziwię twojemu M, że zapomniał, bo ja o wszystkich urodzinach i imieninach zapominam, jedne co pamiętam to urodziny córki. Może sobie jakiś wieczorek dzisiaj zrobicie, który tam u Ciebie dc. Lili no jednak dalej obstaje za wersją, że koło siebie mieszkamy u mnie też właśnie popsuła się piękna pogoda i teraz pada. Biest a Ty jaką masz aurę na imprezę. Jola smutne to jak @ nadchodzi :(:(:( Na pocieszenie powiem Ci, że naprawdę Cię rozumiemy. U nas na działce straty też minimalne pomimo takiego nawału śniegu jak był, złamane 2 małe kratki, ale do naprawienia i jedna listewka podtrzymująca ogrodzenie basenowe, czyli pikuś baliśmy się o siatkę i całe ogrodzenie, ale jest ok, tuje przy siatce też całe, czyli może być. Nie uwierzycie, ale u nas tam jeszcze śnieg leży miejscami:( czułam się jak na Gubałówce, słońce, śnieg, krokusy, trawa, ale za parę dni pewnie śladu po nim nie będzie. Pozdrawiam i biorę się dalej za roboty domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, gratulacje dla zaciążonych! Wiwiana, Wisiołek - spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy! życzenia :) : Mon cheri, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu! Tak to już bywa z panami.... skleroza to ich przypadłość bez względu na wiek.... Biest, buziaki! Coconut napisała już wszystko, oryginalnością jej nie przebiję, więc po prostu: samych szczęśliwych dni w życiu... 🌻 U mnie: dymka posadzona, posiana sałata, rzodkiewka, marchewka, pietruszka i koper. Posadzone bratki i stokrotki, magnolia i wierzba :D Dzisiaj zmienna pogoda: a to słoneczko, a to przelotnie pada i dość mocno wieje, ale nie przeszkodziło mi to w w zaplanowanych pracach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi:)ja czekam do pon ale brzuch to mnie boli juz od owulacji praktycznie.Bez tego duphastonu jakos glupio sie czuje.W dodatku od kilku dni poce sie za przeproszeniem jak swinia i mam takie uderzenia goraca.Jesli tak wyglada menopauza to ja to pieprze. Jooooolka nie smuc sie,powtorz test a jak nie w tym cyklu to w nastepnym zajdziemy:)Podstymuluja Cie troszke i bedzie git.Ja mam za 10 dni wizyte u zielarza bo sie odtruwam na wiosne i bede pila ziolka Sroki.No qrde w cos trzeba wierzyc:P Ale dzisiaj to mam zamiar wina sie napic a nie ziolek,tyle tu na topiku okazji do swietowania,ze pozwole sobie pobalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Biest chyba coś przeoczyłam sorki ;) Wszystkiego najlepszego kochana i wybacz 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane , to zapraszam do greka na kolacje , mojego m za kare zostawimy w domu ;) X Lilli ja tam do zanikow pamieci mojego starczego m , podchodze na luzie ot demencja ;) , ja nie lepsza ;) X SM u Ciebie to pewnie ze 2 lata wiecej ? X Gosiu a ile sie znacie , bo u nas w maju 25 lat bedzie jeeejuuu ;) X Karmi trudno bedzie imprezowac , trzeba wieczorem odebrac dzieciaka ze spotkania z biskupem przed bierzmowaniem ;) , a z wyjatkowych atrakcji : na obiad byla kaczka ( udawana) chinska z pobliskiej budki na telefon ! Jaka rocznica takie swietowanie :D X Coconut wymienione przez Ciebie powyzej cechy moj m zalicza raczej do wad , wiec konfiguracja moze sie zmienic diametralnie :D ;) A Ty mnie pytalas co studiuje - nie afiszuje sie , bo to kierunki uznane w Polsce za przedluzenie edukacji w szkolach specjalnych dla cwiercinteligentow ;) , a ja to z fascynacji , bo pewnie taka tepa dzida ze mnie :p ( psychologia i "polityka z zarzadzaniem i socjologia ") X Jolka widzisz no duuoopa , duuoopa ! Pociesze Cie , ze u mnie to juz 12*13 = takich rozczarowan , a jeszcze jakos ciagne i nawet rzeczy po corce nie wyrzucilam - Wydaje mi sie ze to jeszcze wiekszy szczyt naiwnosci niz 2 pedaly kupujace wozek -kochajacych inaczej nie obrazajac ! X Wisiolek ma glupawki z radosci , ja z rozpaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM Biest dopiero jutro , tylko nie wie w jakim stanie bedzie , no ale ja odczekuje do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli, Wszytkie najlepszego z okazji urodzin!!! Przede wszytkim spelnienia wszytkich marzen i samej radosci w zyciu! x Mon Cheri, Bedzie w sam raz jak skonczysz studia to akurat pewnie bede po tych staraniach dobrego psychologa szukac. I to takiego zeby sie znal w temacie ;) Zapominaniem rocznicy bym sie nie denerwowala bo to sie kazdemu moze zdarzyc. Uwazam zycie codzienne za wazniejsze. Wiosna idzie, czas nowych poczatkow ja tam wiec wznosze za nowa konfiguracje :) x U nas po poludniu troche padalo, ale teraz pieknie swieci slonce. Bylismy w miescie zeby kupic prezent na chrzest a takze "prezent pocieszenia" dla ich starszego synka (5 lat) zeby sie nie czul wykluczony. M po przejsciu 3 sklepow zrobil sie jak zwykle nieznosny. Z nim sie nie da na zakupach wytrzymac :O bo wzdycha ciezko i znaczaco :O i robi taka mine jakby go spotkala rodzinna tragedia :( Ale bylismy na dobrym lunchu i mu troche przeszlo. x U mnie nadal zadnych symptomow. Raczej mysle, ze sie niestety nie udalo :( choc wiadomo, trzeba odczekac do testu. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli Ty mloda kozo ! Zrobilyscie mnie z Gerwazowa , bo przeczytalam wszystko a nie zajarzylam ! Nawet jak nie lubisz tego dnia , to mozna Ci zyczyc czegos bardzo , bardzo fajnego , zdmuchnij se jakas swieczke , a ja bede za Twoje zyczenie trzymac kciuki !!! I sprobuj to widziec tak : to piekny dzien , bo rocznica Twojego pojawienia sie na swiecie , gdyby to sie nie zdazylo wszyscy co Cie lubia i kochaja wiele by stracili !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Wiosna! na topiku, ile się dzieje kobiety! o Ciężarnym wielkie Gratki! trzymajcie się ciepło, powodzenia przez 9 miesięcy o Liilly Wszystkiego co najlepsze , spełnienia marzeń i radości na co dzień. ❤️ o Biest mam nadzieje,że nieźle się bawisz Kochana Tobie to normalnie tylko gwiazdy z nieba życzę, uwielbiam twoje krótkie wypowiedzi, Kobieto nie zmieniaj się przez następne 100 lat! No to ...na zdrowie ;) o Mon Cheri powodzenia w dalszym wspólnym życiu, jeju!! 25 lat z jednym facetem :);) o Tesso powodzenia w dniu jutrzejszym, I komunia to piękny czas 🌼 o Gerwazy myśl optymistycznie:) o Karmi powodzenia, trzymam kciuki. o Rachelo ja dziś też w ogródku trochę popracowałam, ach! wiosna, wiosna miejscami jeszcze trochę śniegu leży ale co tam.. o Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ja wiesz z moim jestem 21lat a teraz 18stego mam rocznice ślubu 7 dopiero :P a to cie zaskoczyłam co !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM czy ja wiem , data slubu niewazna , jestes z nim ponad 20 lat ! Ja to tez bardziej czuje te 25 niz 17 ;) Ja tam wychodzic za maz nie chcialam , problemem bylo zeby razem zamieszkac za granica , bo ze mnie niemka jak z koziej d..y trabka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×