Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama Na czasie**

trądzik dojrzałej mamy. Nie wiem już co stosować:(

Polecane posty

Gość mama Na czasie**

Zawsze przed i po okresie:( Dziewczyny jeśli macie taki problem jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz lat? tradzik (rozowaty) pojawia sie bardzo czesto przed 30-stka, sa rozne masci, tabletki, ktore zalagadzaja objawy na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Na czasie**
Mam od nastolatki trądzik. Teraz mam 26lat i ten trądzik jest taki sam jak w wieku 19lat. Urodziłam 2 dzieci a trądzik został. Ostatnio w akcie desperacji kupiłam visaxinum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Na czasie**
u kosmetyczki już dawno i u dermatologa też dawno przepisał maść która nic nie pomogła. Wiem że powinnam pójść tylko dzieci nie mam jak zostawić. i tak pomyślałam że może jakieś mamy zmagają się z tym co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też mam problem tylko u mnie pryszcze występują tylko na linii brody Zauważyłam, że dieta bardzo wpływa na stan cery . Do tego jeśli się malujesz, kup sobie podkład do cery trądzikowej. Teraz mam Dermacol z olejkiem z drzewa herbacianego i sprawdza sie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie mam, ale moze inna mama cos pomoze. tez wazne jest czym sie odzywiasz i czy nie masz zatkanych porow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Na czasie**
Ja próbowałam różne serie kosmetyków z różnym skutkiem:( podkład mam zwykły- myślę że warto spróbować. Biorę też linea detox czy to może mieć jakiś wpływ na te wypryski na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do dermatologa
i poproś o terapię izotekiem. mi dopiero to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno, bo linea ma za zadanie wypłukać toksyny z organizmu a co do podkładu to radzę spróbować, bo ja stosowałam chyba większość na rynku i ten sprawdza się najlepiej. Wysusza mi wypryski w zarodku, nie są tak widoczne itd. Jeszcze tylko dopowiem, że u mnie jest to prawdopodobnie genetyczne, bo ciocie do których jestem bardzo podobna sa teraz w wieku 50+ i nadal maja pryszcze na linii brody. Także pogodziłam się ze swoją urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam
i też mi się pojawia jakiś tydzień przed okresem. Potem po okresie znika i mam jakieś 2 tygodnie piękną cerę, a potem znów. Zauważyłam, ze jak jem tylko zdrowe gotowane rzeczy to go nie mam. Jak odstawie cukier, czekoladę, wszelkie słodycze i przetworzone rzeczy a jem tylko warzywa i gotowane mięso, nabiał, nieslodkie napoje to mi wtedy prawie nie wychodzi. Co najwyżej 2 krostki. Moze to trochę na tle alergicznym też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Na czasie**
ja czasem jak mam doła jem czekoladę i wtedy jest strasznie! Do dermatologa pójdę bo już patrzeć na siebie nie mogę. Zorganizuję sobię opiekę nad dziećmi i pójdę. Dietę staram się trzymać zdrowo gotuję bo dzieci. Produkty garniera trochę pomagają ale na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dermatolog ci niewiele
powie. Ja bylam u kilku. Każdy mówil zeby sie zdrowo odzywiac i odstawic czekoladę. Myć twarz kosmetykami z apteki przeznaczonymi do skóry z problemami albo szarym mydłem i nie ciapać za czesto kolorowymi kosmetykami. Nie uzywać tłustych kremów. Od jednego dostaląm jakiś środek ktory szczypał i wysuszal już istniejace pryszcze ale to nie bylo wyjscie na dluższą metę. Po prostu trzeba zmienić cale swoje podejscie. Zrób sobie dietę oczyszczającą przez 14 dni. Tylko gotowane mięso, warzywa, owoce, soki i woda bez cukru tylko naturalne. Do tego do mycia szare mydlo i jak najmniej kosmetyków i sama zobaczysz różnicę. Gwarantuje Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Na czasie**
Ale ja staram się trzymać naturalną dietę. no cóż spróbować warto. Szkoda że nie ma na to jednego leku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilka
ja tez to mam:( z tym, ze ja wlasnie odzywiam sie tak, ze nie powinnam miec tych pryszczy, a jednak:/ kiedys pomagal mi krem vichy, teraz nawet on nie daje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szarego mydła
próbowałyście? 2 razy dziennie rano i wieczór dokładnie myć twarz szarym mydlem i wycierać w recznik papierowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwoje dzieci i 31 lat
i tez mam trądzik, okropny! bralam i biore masę leków i wcale nie mam wielkiej poprawy, no czasem bywało ok ale potem znowu to samo. teraz po drugiej ciazy znowu koszmar, biorę tetralysal i spironol, znam wszystkie leki i masci dostepne na rynku, mam tez zorac i nie wiele to daje.... mysle o izotecu tylko boje sie skutków zwiazanych z braniem tego leku tzn suchosc ust, popekane piekące usta, suche oczy, suchosc w nosie, piekąca wysuszone skóra....ale chyba sie zdecyduje bo juz nie wiem co mam zrobić :( jesli ktos brał ten lek to prosze powiedz jak długo? czy na poczatku brania bylo znaczne pogorszenie i wysyp krost? i jak sobie radzic z ta ogólną suchością? i po jakim czasie cera zrobiła sie w końcu ładna, bez krost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwoje dzieci i 31 lat
jestem na diecie bo sie odchudzam i węglowodanów w ustach nie mialam od kilku miesięcy, słodyczy zero, czasem wezmę gryza bulki od męza albo zjem chrupkie pieczywo ale nie mozna tego nazwac jedzeniem bo to rzadko i znikome ilości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi czy
wszystkie sprawdzałyście sobie poziom TSH ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwoje dzieci i 31 lat
ja nie robiłam tego badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradzik lub cos podobnego w tym wieku bardzo często świadczy o problemach ginekologicznych. to wlasnie w tym kierunku powinnas zrobic gruntowne badania. mowie z doswiadczenia mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam
ja robilam badania tarczycy i mam ok, ale jak napisalam u mnie to problem mojego niedbalstwa. Bo jak jem odpowiednio i nie używam niesprawdzonych kosmetyków. Przemywam twarz regularnie szarymn mydłem to wtedy mam tylko kilka maly krostek i to przed okresem tylko. No ale jak zjem sobie hod doga albo co gorsze czekoladę to ledwie mnie zza tych krost widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi czy
to w pierwszej kolejności idźcie to sprawdzić i nie sugerujcie się normami laboratoryjnymi, które podają, że norma jest od 0,27 - 4,20 TSH kobiet, które starają się o dziecko powinno wynosić około 1, a każdej innej kobiety maksymalnie 2 jeśli Wasz wynik jest wyższy (albo też poniżej normy) i do tego macie problemy z cerą, to nie dajcie sobie wmówić dermatologom , że jedno nie ma związku z drugim, bo MA! ale podstawową sprawą w leczeniu skóry jest rozpoczęcie leczenia niedoczynności bądź nadczynności tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Warto spróbowac zabiegu z mezoterapii , mi bardzo pomógł na pozbycie się trądziku, choć w wieku 30 lat nadal się z nim borykałam. Zabieg jest bezpieczny , a daje bardzo dobre rezultaty na pozbycie się trądziku. Ja już nie mam zadnych problemów z cerą. Mogę polecić bardzo faje miejsce gdzie robiłam zabieg Bonjour w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiaan

Badania i zdrowa dieta dużo dają. Ale ja niby miałam dobre wyniki, dietę starałam się trzymać zdrową, a mimo to dopiero laserowe usuwanie w salonie Estela pomogło. I cieszę się, że w końcu na coś trafiłam, co dało prawdzie efekty. I polecam każdemu, warto inwestować. Mi to poleciły panie w salonie. Oczywiście chciałabym, aby przeszło dzięki odpowiedniemu stylowi życua, ale cóź, to nie takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trochę żartem trochę serio, ale ciąża pomaga 😄 ja tez miałam tradzk od nastolatki... Nic nie pomagało, żadne maści, izoteki, tabletki anty ect. Ale ciąża pomogła choć coś tam jeszcze jest to jest lepiej mimo wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja po drugiej ciazy dostalam tradzik. Poszlam do dermatolog, przepisala mi masc i wszysrko zeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×