Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jola---

Markafoni kupowałyście tam coś ??????

Polecane posty

Gość Jola---

Kto robił tam zakupy? Warto wstąpić do tego klubu? Proszę o opinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to grupa allegro
i ich portali trzeba unikac. najgorsza obsluga i ciagle im hasla oraz dane uzytkownikow kradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola---
dzięki za wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleena
Byłam zarejestrowana na markafoni, od paru miesięcy subskrybuję nowości na Stilago.pl i zdecydowanie bardziej podoba mi się ten drugi serwis - zdjęcia są bardzo dokładne, tak samo opisy, poza tym promocje trwają dłużej niż w innych klubach zakupowych, przynajmniej mam więcej czasu do namysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zamówiłam biżuterie na Markafoni i popełniłam szkolny błąd nie sprawdzając opinii na temat tej firmy. Obracają pieniędzmi Kupujących (przedpłata) i opóźniają maksymalnie dostawę . Po moich kilku mailach dostałam towar po miesiącu. Jeśli ktoś lubi stres związany z tym, czy czasami nie utopił na darmo swoich pieniędzy inwestując w wirtualny zakup, to nie musi się przejmować. Innym, którzy ciężko pracują na każdą złotówkę - szczerze odradzam. Lepiej już dokonać zakupu w sklepie tradycyjnym, nawet jeśli będzie trochę drożej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie na Markafoni!!! Kupowałem trochę- nawet drogie rzeczy. Wcześniej było ok. ale teraz coś się psuje. Może zmiana nazwy z bay vip na markafoni ma z tym coś wspólnego.Zamówiłem t-sherty Ralph Lauren za ponad 1600zł i czekałem ponad 50 dni. Przysłali po zagrożeniu, że się wyloguję i dam złe opinie. Dałem trzy dni na określenie czy w 7 dni sa w stanie dosłać towar, a jeśli nie są to chcę pieniądze w ciągu 3 dni na moim koncie. Po 2 dniach przyszła paczka ale było to po ponad 50 dniach od zamówienia. Większość zwróciłem, ponieważ przeterminowały się okazję na które kupiłem je jako prezenty i także źle się układały. Teraz czekam za zwrotem kasy. Wysłałem zwrot 20.06.12r. odebrali 22.06.12r. a dzisiaj 02.07.12r. przez telefon usłyszałem, że magazyn zrobił notatkę 29.06.12r. Ponoć mają mi odesłać te 1233zł-zobaczymy. Przez ok. 2 miesiące mieli darmowy kredyt i jeszcze muszę walczyć o zwrot kasy. Wspólnik jeszcze dłużej czekał na Le Merida i otrzymał tylko część zamówienia i też do tej pory nie ma zwrotu reszty kasy. Coś jest nie tak. UWAŻAJCIE na Markafoni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wk..klient
Kupiłem 3 pary butów po miesiącu piszą, że jednej pary już nie ma w magazynie, choć pisali, że jest po nastepnych 2 tyg drugiej pary nie ma normalnie darmowy kredyt sobie znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę dużo takich wpisów na różnych forach, można spytać czy to już normalna praktyka markafoni. Nie trzeba dużo liczyć ale wydaje mi się, że mają dużą sprzedaż i duży kredycik. Istnieją długo i zdobyli zaufanie a teraz może to wykorzystują i może robią darmowe kredyty. Pytam czy tak jest czy może ogłoszą upadłość gdy darmowy kredyt będzie wystarczająco duży? Ja miałem zamówienie na ponad 1600zł, mój wspólnik na inny towar na ok.1000zł. Trzymali ponad 50 dni- ok.2 miesiące. Załóżmy, że średnio trzymają "Kowalskiemu" 1000zł. i mają takich kowalskich 10000 to kredycik osiągnie 10mln. Odsetki na lokacie 6% w skali roku czyli 0,5% na miesiąc. Od takiego kredyciku na 10mln mamy już 50tyś złotych miesięcznie. Nic dodać, nic ująć. Tak się zarabia. Pytam co będzie jak to nie wystarczy i w jakimś momencie wpadną na pomysł jak przejąć cały kredyt a nie tylko odsetki? Jeśli się mylę to przepraszam. Nie oskarżam a jedynie pytam czy tak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sputnik1234
Śmiać mi się chce ze wszyscy uważają ze Markafoni przetrzymuje kase i sobie nią obraca... wierzcie mi , nic takiego się tam nie dzieje ... pieniądze są pobierane przed realizacją zamówienia by rozliczyć się z dostawcą przed nadaniem paczki a opóźnienia najczęściej są spowodowane samym końcowym dostawcą a nie markafoni. I już dajcie sobie spokój ze z Allegro wyciekają dane, to tylko pomówienie z przed wielu lat. a to ze Markafoni jest częścią grupy Allegro to niesie same korzyści bo starają się poprawiać swoje usługi by świadczyć je na najwyższym poziomie. Kupiłem ostatnio torebkę , miałem czekać 14 dni , czekałem 12. wiec wszystko przebiegło zgodnie z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianaq
JA kupiłam tam 3 rzeczy w rożnych odstępach czasu i czekałam rożnie. Najdłużej czekałam na buty ponad 30 dni , buty jednak doszły i ze wszystkich rzeczy, które tam zamówiłam jestem zadowolona. Raz miałam taki przypadek ze zapłaciłam za buty po czym okazało się ze nie ma tych butów zostały wyprzedane, pieniądze jeszcze tego samego dnia zostały zwrócone na moje konto. Póki co ja nie narzekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagienkaEL
Tak, kupuję tam od kilku miesięcy, ale od września moja cierpliwość została wystawiona na próbę. Zamówiłam buty dla mamy na prezent 21.09.12, do dzisiaj 29.10.12 ich nie otrzymałam, chociaż termin dostawy był do 30 dni. Ciągle mailuję do nich z zapytaniem, kiedy otrzymam towar.Dostaję grzecznościowe odpowiedzi,że dostawca nie przysyła zamówionego towaru ( muszą mieć super umowy), albo,że jest już w magazynie towar, tylko butów nie mam. I z tym się zgadzam ,że zrobili sobie darmową linię kredytową za nasze przedpłaty. Bo to jest chyba główna polityka firmy. Kilka miesięcy temu jak agresywnie po 30 dniach dopytywałam się, kiedy otrzymam w końcu buty Mustanga, to mi anulowali zamówienie i odesłali pieniądze. Na początku jak weszli u nas na rynek, nie było zastrzeżeń. Niestety teraz to dramat. Nie masz pieniędzy i towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×