Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo nie wiem co i jak

czy dochody powodki wplywaja na wysokosc alimentow?

Polecane posty

Gość gość
Idź do szkoły. I (równocześnie!) do pracy (nie mylić z robotą!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chęci czy niechęci eksa nie mają żadnego związku z płaceniem. Masz zasądzone alimenty - wystąp do komornika i niech on się tym zajmie, będziesz dostawała kasę na konto (o ile uda mu się coś ściągnąć). To ile zarabiasz nie ma żadnego znaczenia, jeśli masz wyrok to podlega on egzekucji. Opcja 2: o ile wiesz gdzie eks jest zatrudniony - nadać wyrokowi klauzulę natychmiastowej wykonalności i zanieść do kadr, będą potrącali alimenty bezpośrednio z pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post -> gość wczoraj napisała polska emigracja. No comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj -> tylko niech ci nie przyjdzie do głowy wracać do polski!! Bo ten kraj nie da rady przyjąć cię z powrotem. NIECH CIĘ NIEMIEC ALBO ANGLIK UTRZYMUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ojciec
Urodziłam dziecko, wyrzuciłam go z domu bo mi już nie odpowiadał, jaka Ja jestem biedna, teraz muszę sama wychowywać dziecko a on ? Przecież Jest ojcem niech zapitala i płaci w końcu to jego dziecko ... Ja nie muszę, wezmę zasiłek, albo pójdę do opieki, dorobię gdzieś na czarno i na wakacje za granicą będzie ... Rzeczywistość !!! Niestety drogie kobiety matki ... Znam samotne matki które dobrze sobie radzą w życiu i nie liczą na alimenty dla nich ważniejsze jest aby dziecko miało kontakt z ojcem. Znam również inne samotne matki które ledwo wiążą koniec z końcem ojciec dziecka się wypiął i w ogóle się nie interesuje dzieckiem. Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą, alimenty mają pomagać a nie być dodatkowym źródłem dochodów !!! Wyłudzaczom alimentów mówię kategoryczne NIEEE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zarobki matki mają znaczenie, bo od nich uzależniony jest poziom życia dziecka. Zarabiam na rękę 4 tysiące, alimentów dostaję tysiąc. Logiczne jest więc, że z alimentów nie dokładam do swoich wydatków, bo zarabiam wystarczająco dużo, a jedzenie, wyjazdy, ubrania i różne zajęcia mamy na innym poziomie niz osoba zarabiająca najniższą krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Ten kto ma dziecko , ten powinien je utrzymywać. Żądanie alimentów na dziecko to handel dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No comment co za debika nic nie zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 135. § 1. Zakres świadczeń alimentacyjnych zależy od usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego oraz od zarobkowych i majątkowych możliwości zobowiązanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysmienity portal randkowy online - randkujemy.cf sprawdz dzis! Bez oplat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysmienity portal randkowy online - randkujemy.cf sprawdz juz teraz! Za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×