Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krystiann

Szukam internetowej przyjaciółki.. z którą można pogadać o wszystkim, są takie ?

Polecane posty

Gość Krystiann

Szukam przyjaciółki.. z którą można się pośmiać i pogadać o wszystkim... Są jeszcze takie wogule ?:( jestem młodym zranionym chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz
poszukac sobie takiej w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiann
w sumie moge, ale lepiej gada się np. przez gg :) wtedy mozna powiedzieć wszystko, i gadać o wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz
jak kto woli. ja bym nie czula sie dobrze piszac wszystko osobie, ktorej nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiann
jestem jeszcze młody, potrzebuje ciepłego słowa drugiej osoby.. przyjaźni, pocieszenia w niektórych przypadkach. Chcę również robić to dla tej drugiej osoby.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi przyjemnie. Ja bardzo lubię wprawiać ludzi w dobry nastrój, jeśli odpowiada to ich gustom, ale u mnie gigie nie działa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiann
szkoda... Lubie rozmawiać z kobietami, one lepiej rozumują pewne sytuacje niż męszczyźni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiann
Jeśli będziesz chciała, to napisz do mnie.. 38602570 Powiem wtedy więcej o sobie i co mnie gryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csbksb zns c
Hej, ja jestem. Przez gg rozmawia sie bardziej otwarcie, odezwij sie , 38935489

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh rozumiem bo tez mialam problem z GG poprzednia wersja byla jakas do dupy...i Win7 wariowal trzeba gg bardzo dokladnie odinstalowac usunac pliki z wszystkich katalogow i zainstalowac od nowa ...obecna jest w miare stabilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalka, spróbujemy, ale mam wrażenie, że mam na kompie jakiegoś wira, który mi uniemożliwia otwarcie wielu aplikacji. :O Już wcześniej jeden taki syf załatwił mi kartę sieciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli słodkością można nazwać krwawe mięcho z sałatką warzywną...:classic_cool: Zrobię to w następny weekend, a do tego czasu nie mogę ratować naszych biednych mężczyzn. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także. Aż za bardzo. A tak to mam same problemy, które mnie uwierają, żadnych wygodnych. Tak mi się przypomniało: Miłość to wiązek przez niebo zrządzony Kupisz świat cały, lecz nie kupisz żony. Trochę nie pasi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*związek :O Szekspirowi chodziło o wierność żony wobec męża, której za pieniądze nie kupisz. :D Kompletnie nie wpasowuje się w temat, ale i tak mi się samoistnie nasunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie... Wszystkiego na pewno kupić się nie da... O, przykład z brzegu: nieśmiertelności nie kupisz. :p Prawdziwych uczuć drugiej osoby nie kupisz. Honoru. Jaka to cena, ta Twoja? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesmiertelnosc nie istnieje prawdziwe uczucia? ile ich doswiadczylas w zyciu i jak dlugo trwaly?i czy jestes przekonana ze osoba ktora cie nimi darzyla nie miala ukrytego celu? honor... tylko jak ogladsz czas honoru...tam on jest bezpieczenstwo finansowe do konca mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiuuu. Widzę, że problemy, które masz są naprawdę spore... Współczuję szczerze, bo sama miałam okazję ich posmakować. Muszę uciekać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×