Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

To ciesze się bardzo że miło Spędziłaś dzisiejszy dzień :) Ja już mam troszke dosyć tych Świąt i ciesze się że jutro normalny dzień pracy coprawda pewnie jutro klijentów nie będzie ale ja i tak mam co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym bardziej ciesze się dwa dni w łóżku przeleżałam . Dziwne to tylko było że taka temperature miałam z niczego . WQ pracy zawsze cos się znajdzie , jak nie klijenci to posprawdzanie wszystkiego czy jest wysłane . Sam wiesz jak to jest w biurze . Jak nie mam co robic to słucham często radia , z braku laku i to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się bo ja ma prace troszke inną nazwałbym bardzo oględnie że pracuje w terenie ale Warszawka jest bardzo specyficznym rynkiem pracy i w takie tygodnie między Świąteczne to nie ma co robić bo prawie wszyscy Warszawiacy wyjechali gdzieś w swoje rodznne strony i puściutko jest przynajmniej nie ma takich korków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja i tak teraz pracuje tylko w jednym sektorze czyli mam luzik bo normalnie to na dwa a czasami na trzy etaty tak by to się nazywało w pańswowej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ja tez tak wolę , ale nic nie zrobie jak mam taką pracę . Teraz trzeba się cieszyć tym co się ma . Bo na rynku pracy jest krucho , ja w tej firnie gdzie pracuję jestem już bardzo długo i jest mi dobrze w niej , ja jestem zadowolona i kierownictwo jak narazie nie mają żadnych pretensji do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje prace teraz trzeba szanować bo o dobrą wcale nie jest łatwo Ja pracuje u siebie ale Możesz mi wierzyć że jest teraz bardzo trudno o klijentów i trzeba starać się bo konkurencja nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie mam zamiaru pracować w takim trybie cały czas jestem w trakcie reorganizacji w pracy też więc sytuacja jest przejściowa ale narazie trzeba zasówać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to również żebyś nie podupadł na zdrowiu przez taka pracę , kiedys to Ci moze wyjśc bokiem też . Ale jak musisz to pracuj tylko z umiarem niekiedy i też sie odżywiaj dobrze przynajmniej Upssss nie gniewaj sie ale muszę czmychać spać 👄 Miłej i spokojnej nocy Ci zyczę . A dzień niech będzie spokojny żebyś sobie trochę więcej odpoczął 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie pracy, to ja mam raczej tryb siedzący:-) ale....czasem np na wizję lokalną trzeba udać się w teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku Tobie też miłej nocy i spokojnego dnia :):) Nekri każda praca ma swoje wady i zalety ważne żeby Nam odpowiadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że uciekasz Aniołku.....w takim razie dobranoc😘 i uważaj na siebie--oby zdrowie nie nawalało. Bo to co przeżyłaś w wigilię to...:-O:-( Miłych snów😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss----praca jaką mam nie jest moją wymarzoną......ale z pewnych względów mi odpowiada:-) Daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilizację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Nekri sam bym chętnie poszedł do pracy od godz do godz ze stałą pensją i urlopem więc doskonale rozumiem Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kolei moja wymarzona praca, jakiej nigdy mieć nie będę:-( to....wolny zawód---związany ze sztuką. Ale....z tego się nie utrzymasz--na pewno nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekri nie gniewaj się ale musze uciekać bo mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia przed snem Miłej nocy i spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trać nadzieji bo nigdy nie wiadomo :) Masz talent więc może Ci się jeszcze udać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wiara czyni cuda A tak naprawde sam się o tym przekonałem Musisz tylko bardzo chcieć to może się spełni teraz już naprawde uciekam musze się nauczyć emotek to łatwiej mi będzie buziaki Wam zostawiać na sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×