Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Ja większą część popołudnia dziś spędzałam sama. Ich wyrzuciłam do innego pokoju i....próbowałam swój prezent urodzinowy. Dwa rodzaje kredek--te z "wyższej półki":-) i...wzięłam się za rysowanie ale jakoś....nie umiałam się skoncentrować:-O Dostałam jeszcze farby--16 kolorów i zestaw pędzli ale...tego nawet nie ruszyłam bo wiedziałam, że nie dam rady dzisiaj nic stworzyć:-D:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Nekri to widze że bardzo fajny prezent Dostałaś a napewno trafiony :):) Aniołku dokładnie powinnaś jak najwięcej gdzieś wychodzić bo takie siedzenie w domu napewno nie jest dobre Fakt że teraz jest mało sprzyjająca pora roku , ale do wiosny coraz bliżej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---dziękuję:-) A czy uzdolniona???....nie mi oceniać. Rysunki planuję od czasu do czasu "wrzucać" na fotobloga ale to dopiero od przyszłego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss----jak najbardziej trafiony:classic_cool::-) bardzo się cieszyłam:-) Aniołku---namów koleżankę i pójdźcie gdzieś---nawet na zwykły spacer, jeśli pogoda dopisze:-) Max---dziękuję(my) za muzyczkę :-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam pomalutku Miło mi się z Wami rozmawia :) ale mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia Miłej nocy i miłych snów :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku----właśnie, że nie lubię być fotografowana:-O Ja wolałabym robić zdjęcia "artystyczne":-D;-) innym ludziom tylko.....nie ma chętnych. Chociaż kiedyś znalazłam jedną osobę lecz ta osoba prosiła abym jej zdjęć nie wstawiała na swój fb ale miała tylko dla siebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---a właśnie, że nie mam aparatu:-D:-D:-D Wszystko zostało zrobione moim tel komórkowym:-D A pomysł na sesję z bronią powstał.....w tv dużo się mówiło o wojnach które trwają teraz i..."wzięło mnie" na zdjęcia:-) A broń jest prawdziwa--jest to wiatrówka. Ale przed robieniem zdjęć wszystkie naboje zostały wyciągnięte także....chociaż bym chciała nie upolowałabym nikogo:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam LG z aparatem 5 mp. A Ty na zdjęciach na pewno nie wychodzisz dziwnie---bo światło oraz kąt nachylenia też jest ważny. Mi się wydaje, że każdy jest fotogeniczny i każdy ma w sobie "to coś" co....warto by było uwiecznić na fotografii. Ty na pewno też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, nawet mi nie mów:-O:-O:-O Mój narzeczony robi mi zdjęcia ale....ile się przy tym nagada, namarudzi to.... A oprócz niego nie mam nikogo, kto by mi robił zdjęcia. Moi znajomi z reala nie wiedzą o tym fb. Natomiast znajomi mojego Blondyna wiedzą ale...ich przecież nie będę o to prosić--a poza tym nie jestem z nimi zbyt blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---ja już też jestem trochę śpiąca. Życzę Ci słodkich snów;-) Dobranoc😴🖐️))) Aniół😘 Inni😘 co dziś byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia dla Tych😘 co dziś będą:-)🖐️)))) Widzę, że wszyscy chyba jedzą obiad więc....ja też idę coś zjeść:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Piotr👄 gdzie Ty sie podziewałes tak długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max czemu Ty kopiujesz wszystkie wpisy...trudno znaleźć Twoja wypowiedź w tym wszystkim doczytałam, że jestes organistą w kosciele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyszłam tylko życzyć Wam miłego wieczoru i nocy bo dziś....czeka mnie bardzo ważna impreza 😴🖐️))) piotrekk😘 ewa😘 inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×