Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Menedżer30+prowizja;)

Konflikt w zespole pracowników

Polecane posty

Gość Menedżer30+prowizja;)

Witam.Potrzebuję pomocy,opinii,wskazówek. Krótko i na temat;).SYTUACJA:Poważny konflikt pomiędzy dwoma pracownikami tego samego działu(dwóch Panów,top listy wyników,przyczyna spięć:duperela,sprawa osobista.Poprzedni menedżer wykorzystywał i podsycał konflikt w celach zawodowych).Negatywny wpływ konfliktu na pracę reszty zespołu,i zdrowie obecnego menedżera;).PODJĘTE DZIAŁANIA:mediacje,działania integracyjne;),wspólna praca Panów nad pewnymi sprawami zawodowymi.EFEKT:inny od oczekiwanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LikeU
Wszystkie normalne sposoby na rozwiazanie problemu wyczerpane,hehe.Teraz ultimatumdogadacie sie,albo jazda na zbity pysk!Twardo i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyyyyyy
Zamknąć na tydzień w piwnicy z butelką wody mineralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
Obawiam się,że po 5 minutach mogłabym Panów spisać na straty:D. Konflikt między nimi osiągnął apogeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek456345635
No przecież się nie pozabijają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
Nie pozabijają? Nie jestem pewna...:/Wyzywają się publicznie,skaczą sobie do kołnierzyków,jakiś czas temu pobili się na korytarzu.Wciągają w konflikt resztę współpracowników.Rywalizują o pozycję w grupie,moje względy i uznanie.Nie potrafią pracować razem,nawet jeśli współpraca dotyczy tylko zadań na poziomie przepływu informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastosuj starą, sprawdzoną metodę: jeżeli nie zastosują się do zasad kultury organizacji firmy i nie zaczną traktować się w sposób profesjonalny - jedziesz po premii. Uzasadnienie: działanie na szkodę efektywności pracy swojej i zespołu, brak profesjonalizmu, efekt: działanie na szkodę firmy. To jak traktują się poza pracą to ich prywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
To,w jaki sposób traktują się po pracy niewiele mnie obchodzi.Nie chcę też,by się kochali,uwielbiali itd;)-nie muszą.Ale w pracy mają zachowywać się stosownie...Obcięcie premiito już też było.Na długo nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
Pisemna nagana w aktach wstrzymała sprawę...na jakiś czas.Na 1 rzut oka wszystko wygląda ok...Ale...Panowie stosują coś w rodzaju wojny podjazdowej: próbują podzielić wpływy w grupie,poprzez skłócenie członków zespołu. Niewiele tu zmieniło zebranie dla zespołu, uświadamiające;) i demaskujące tą manipulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbltmag
Zwolnij ich.I po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Nie pojmuje, czy to jest jakieś przedszkole czy jak? Mowisz do gosci otwartym tekstem, że albo skończy się ten konflikt, albo niech sobie szukają innej pracy. To chyba powinno podziałac. Ja czuje, że doszło już do jakiejś niekonsekwencji dlatego Ci panowie mają przepraszam Ciebie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Nie pojmuje, czy to jest jakieś przedszkole czy jak? Mowisz do gosci otwartym tekstem, że albo skończy się ten konflikt, albo niech sobie szukają innej pracy. To chyba powinno podziałac. Ja czuje, że doszło już do jakiejś niekonsekwencji dlatego Ci panowie mają przepraszam Ciebie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
Niekonsekwencji...hm...W miejscu pracy panuje kult najlepszych,a zwycięzca bierze wszystko .I pop...o się im we łbach.Mają świadomość,że nie można zarżnąć kury znoszącej złote jajka.Dlatego 'kijek'nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
Niekonsekwencji...hm...Możliwe,że to jest przyczyna,dlaczego wszystkie (jak to ktoś napisał)'normalne sposoby' rozwiązania problemu,niewiele dały.W miejscu pracy panuje kult najlepszych,a zwycięzca bierze wszystko .I pop...o się im we łbach.Mają świadomość,że nie można zarżnąć kury znoszącej złote jajka.Dlatego ani 'kijek',ani 'marchewka' nie działają.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
Dzięki;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E ona ona E
Nie pozwalaj na to i postaw ostateczne warunki! Albo jesteście zespolem albo ten zespol rozdzielasz. I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
Ci ludzie dopiero uczą się tej trudnej sztuki bycia zespołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsa
współczuję i im i tobie pracy w takim środowisku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
ATMOSFERĘ TWORZĄ LUDZIE.Nie można też zmienić od razu,'z marszu',szybko i bezboleśnie;)...,nieprawidłowości narastających długi okres czasu.I tak teraz,jest wiele lepsza sytuacja niż ta,którą zastałam pierwszego dnia swojej pracy w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość respect...
ja chce takiego menago!mój ma wszystko w d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
były dwie panie - Tamta ubzdurała sobie że pod nią dołki kopię, managerka nie wyjaśniała sytuacji, wręcz podsycała konflikt, uważała że jak się nie lubimy to więcej czasu spedzamy na robocie - trwało dopóki Tamtej nie zwolniono. ja naprawdę nic do niej nie miałam, poza tym że szybciej awansowałam (uczciwie), ale czego bym nie zrobiła i tak było postrzegane jako atak, laska miała klapki na oczach, wszystko interpretowała jak obrazę jej czci... stwarzała "w odwecie" sytuacje kompromitujące, konfliktowe, wciągnęla w grę zespół, zostałam sama, bez wsparcia... a wiadomo jak był atak ja mogłam albo się bronić albo odejść. Odpadła z gry, załatwiła się sama, nie dopilnowała szczegółów świni, którą mi przygotowała, na szczęście to już był czas kiedy tylko pisemne notki między nami szły, rzecz dotyczyła szkody dla klienta, więc wreszcie dotarło do przełożonych że czasu mojego szkoda na pierdloenie, przepraszam, z gierkami Tamtej. co to z branża? miałabyś problem z zastapieniem top pracownika? tylko wybierz właściwego :) albo spuść dwóch dla przykładu dla potomnych. Nie certol się. Masz tym zarządzać i rozliczą Ciebie z wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
Każdego można zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer30+prowizja;)
Dziękuję za Wasze opinie.Temat zamknięty;),działania podjęte.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×