Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

zimowe ubranka - po ile macie ? 1,5

Polecane posty

Ile zakupiłyście kombinezonów , czapek , szaliczków , bucików itp na okres zimowy ? My mamy jeden kombinezon , jedną kurtkę , 2 czapki , 2 szaliczki , 2 pary rękawiczek , 1 parę bucików . Kiedy ostatnio o tym rozmawiałam z koleżanką ona powiedziała, że ma 3 kombinezony , 3 pary butów i w ogóle wszystkiego po 3,4 ''bo przecież dziecko pójdzie na śnieg i zaraz wszystko mokre i trzeba prać a dziecko na drugi dzień na dwór w czym?'' Nie wiem co o tym sądzić . Myślałam , że moja zimowa wyprawka jest wystarczająca . Mylę się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzvza
ja mam jeden kombinezon, ale aż trzy kurtki(dwie z zeszłego roku-wtedy były za duże). Uważam, że jeden kombinezon wystarczy, przecież jak będzie mokry to wystarczy położyć go na kaloryferze...Ale jak ktoś ma kasę to może mieć ile chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden kombinezon, jedną grubą kurtkę, jeden płaszczyk, 2 czapki, 2szaliki, jedną parę butów typowo zimowych i jedne kozaki jesienno wiosenneale są bardzo ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppileczk116
dwa kombinezony 3 czapki szalika jeszcze nie mam 4 pary rękawiczek i 6 par kozaczków :D wiem przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viku miku fiku
Wg mnie o zależy jakiej jakości są to ubrania i buty. Jeśli masz beznadziejny, tandetny kombinezon/kurtkę który szybko przemoknie - musisz mieć więcej takich rzeczy zeby dziecko przebrać. Jeśli kupujesz buty z chińskiego marketu na zimę - również trzeba się liczyć z tym, że trzeba mieć dodatkowo 3 pary bucików na zmianę. My również mamy 1 kombinezon, 1 kurtkę, 2 szaliki 2 czapki, 3 pary rękawiczek (1 para - typowo na śnieg z ochraniaczmi, 2 - pary do przedszkola, polarowe), 1 parę butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama starszaków
po 1 kombinezonie i po 2 kurtki. po 2 pary butów. Czapek i rękawiczek mają pełno. To akurat najszybciej przemaka więc wolałam nakupić wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecną 2 kurtki, płaszczyk, spodnie ocieplane na szelki, 3 czapki+szaliki, ok 3 szalików luzem bez kompletu, 3 p rękawic, jedną parę butów na zimę. muszę dokupić jeszcze jedną zimową kurtkę za zmianę i jeszcze jedne buty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kombinezonu bo jednoczęsciowe wg mnie sa dla małych dzieci a moja ma juz 25 mc wiec jest zdecydowanie za duża, mam spodnie i kurtkę ale oddzielnie nie w komplecie tylko dobrane kolorystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na 2 etatach
Fajna babka, jak Ty coś powiesz.... Moje dzieci 2 latka, mam po 1 kurtce zimowej w aktualnym rozmiarze i po 1 kurtce rozmiar wyżej (będą na koniec sezonu i następny rok), do tego po 1 kombinezonie 1-częściowym specjalnie na sanki i wygłupy na śniegu - nie uważam, że moje dzieci są na taki kombinezon "za stare", mam fajne narciarskie i będą w sam raz na śnieg. Butów zimowych jeszcze nie mamy, będą kozaki + śniegowce. Czyli po 2 pary. Szaliki mam z tamtego roku, robione przez babcię, są ekstra wełniane. Do tego golfy wełniane (wg mnie wygodniejsze). Czapki zimowe chyba po 1 szt. ale muszę się wybrać do sklepu i dokupić. Rękawiczki - wiadomo, tego nigdy za dużo. Po 3 szt. zwykłych bawełnianych i po 1 szt. takich typowych na śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córa ma
18 miesięcy i ma jeden kombinezon jedno częściowy i drugi dwuczęściowy. 4 kurtki zimowe szalików chyba z 10 jak i czapek i rękawiczek.buciki 2 pary jedne do spodni a drugie do sukienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj 2 latek jak narazie ma: 2 pary rekawiczek,3 czapki,butow jeszcze nie mamy,bo nie ma mrozow wiec narazie nie kupuje,kombinezonu tez nie kupilam jeszcze z zimowych mamy jeszcze rajstopy 8 szt i ocieplane spodnie 3 pary,kurtkę jak narazie na początek zimy,cieplejsza 2 szt (na zmiane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluorescencee
Fajna babka, a te buty to Bartki? Hahahhahhaahhhah:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na 2 etatach
A gdzie kupujecie buty zimowe, ja się zastanawiam nad tymi zimówkami i śniegowcami z Deichmanna. Jak myślicie, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mokry kombinezon to wystarczy go wysuszyc i jest ok :) kolezanka przesadza. ja sama mam po kilka takich kurtek i kombinezonow... ale to dlatego ze dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie myślę czy by kupić kombinezon jednoczęściowi taki nieprzemakalny żeby córa mogła spokojnie bawić się na dworze - chyba bardziej wygodny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama na 2 etatach - ja mam buciki ze zwykłego sklepu typu ''polskie buty'' Kupiłam skórzane i zapłaciłam tylko 100 zł . A i są usztywnione dobrze i widać wygodne . No i przede wszystkim ciepłe :) Mam nadzieje , że nie przemokną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na 2 etatach
Ja właśnie nie wiem, co mam robić. Do tej pory kupowałam buty zimowe i adidasy na wiosnę w Deichmannie, były porządne, ciepłe, adidasy noszone 3 m-ce a nie było w ogóle po nich widać. W sierpniu kupiłam adidasy w takim sklepie, jak mówisz. Mamy osiedlowy obuwniczy, ja dla siebie tam kupuję obuwie i jestem zadowolona. Kupiłam dzieciom adidasy, gdzieś 20 zł taniej na parze niż w D. Noszą je cały czas, ale brzydko się starły na palcach, więc są do wyrzucenia. Nigdzie ich nie sprzedam, jedynie dam siostrze, żeby jej synek je "dobił". Dlatego mocno się zastanawiam nad kupnem zimowego obuwia w takim sklepie, bo nie chcę znowu się naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już przetestowałaś te buty na stopach dzieci i jesteś zadowolona to ja na Twoim miejscu nie zmieniała bym tego . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na 2 etatach
Hm, w sumie masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - mama na 2 etatach nie uważam, że moje dzieci są na taki kombinezon "za stare", mam fajne narciarskie i będą w sam raz na śnieg - W to co Ty ubierasz swoje dzieci to chyba Twoja sprawa, ja nie? :) Moja miała jednoczęściowy jak miała rok i miała go na sobie 2 razy!!! Jednoczęściowe nawet z najlepszego materiału, super uszyte i tak będą w jakiś sposób krepować ruchy dziecka. Nie jestem zwolenniczką jednoczęściowych, wole spodnie na szelki + kurtka, taki zestaw bardziej podoba się mojej córce i mi. Fajna babka, a te buty to Bartki? - Tak, :D a nad drugimi się zastanowię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna mamuśka już
Jednoczęsciowe nadają się dla dzieci do roku, a potem juz nie. Tez nie kupuje, wole mieć 2 pary spodni i kurtki, zestawy o wiele wygodniejsze dla 2 latka. Mamy 2 takie zestawy, 2 pary butów, 4 pary czapek z szalikami i rękawicami. Myślę że starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pIWO MARKI PIWO Z SOKIEM
1 kombinezon 2 cz, 2 czapki, 2 szaliki, 2 pary butów, 1 kurtka , styka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baranina z wołowiną
Tyle żeby starczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiaca drugie dziecko
nie wiem po co kupowac po 3 kombinezony i po kilka par butow jak dla mnie to glupota ... no ale jesli ktos ma na to kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma 2,5 roku i mam kombinezon 2-częściowy spinany w całość 2 czapki, 2 szalik, kilka par rękawiczek, jest jeszcze kurtka ocieplana i starczy, po co wiecej... wiecej ubran takich cieplych jest u mojej mamy, gdzie moj synek spedza czas bo tam bedzie mogł szalec w ogrodzie z psiakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indonesjaaa
2 kurtki, 2 buty, nakryc głowy dużo, spodnie na szelki 2 pary, kombinezonu jednoczęściowego dla 2/3 latka sobie nie wyobrażam, dla mnie dziecko wyglada śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia winko
po 100 par o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×