Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nayumi_26

KIEDY ZAŚWIADCZENIE OD GINEKOLOGA czy można przed porodem ?

Polecane posty

Gość nayumi_26

Hej dziewczyny, mamusie i przyszle mamusie. Mam do was pytanie - jestem w 5mc i przed chwila dowiedzialam sie, ze w tym tygodniu bede sie przeprowadzala na 2 koniec Polski. Tu gdzie jestem teraz mam swojego ginekologa, natomiast z racji tego ze wyjezdzam nie bedzie prowadzil mojej ciazy do konca a zajmie sie mna i dzieciakiem inny lekarz juz tam na miejscu. Po porodzie nie mam za bardzo jak wrocic tutaj po zaswiadczenie (duze koszty, czas(!) do tego musiala bym zostawic dziecko na kilka dni i brak miejsca gdzie bym sie mogla zatrzymac tutaj). Pytanie brzmi, czy moj ginekolog moze wystawic mi takie zaswiadczenie ze bylam pod opieka przed 10tyg., czy jednak bede MUSIAŁA tu przyjechac ?? I jak w ogóle ma sie becikowe jeśli ciaze prowadzą różni lekarze w 2 różnych miejsach ?? Bede wdzieczna za jakiekolwiek odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytłumacz obecnemu ginek ze potrzebujesz takiego zaswiadczenia bo sie przeprowadzasz i już. poza tym jesli masz karte ciazy tam jest wpisany tydzień ciazy i data kiedy byłas po raz 1 w ciazy na wizycie, wiec jesli zmienisz ginek to weź obecną karte ciązy i tamten przepisze wszystkie wyniki z obecnej katy i na tej podstawie tez wystawi ci zaswiadczenie do becikowego - na specjalnym druku juz po porodzie ja korzystałam ze wzorów pism podanych w linku http://www.becikowe.com/?sr=wzorypism.html jest jeszcze strona http://www.becikowe.com/ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nayumi_26
Dziekuje za odpowiedz :) Problem w tym, ze ginekolog nie zalozyl mi karty ciazy odrazu na pierwszej wizycie stwierdzajacej ciaze (nie wiem czemu!!w sumie to jak za kazdym razem pytam co bedzie ch. czy dz. to tez mi nie chce powiedziec bo mowi ze go to nie obchodzi :/ mnie obchodzi w sumie dobrze ze go zmieniam). Bylam troche zamotana, wiadomo, czasami tak jest jak sie ktos dowiaduje ze bedzie dzidzius :) i nie zwrocilam uwagi ze nie zalozyl karty. Przebadal, skierowal na rozne inne badania. Karte zalozyl na wizycie miesiac pozniej i tam jest data juz z pieczatka. Czy w zwiazku z tym ze w karcie ciazy nie ma tej pierwszej wizyty (tej przed 10tyg), mam sie od niego domagac zaswiadczenia ze bylam ? No bo skoro karta zostala zalozona pozniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nayumi_26
Ogolnie to czuje sie przy nim jak pieciolatka, az wstyd sie przyznac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×