Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wilgotna słodkość

Rozpalające wiadomości, a w lozku monotonia.

Polecane posty

Gość Wilgotna słodkość

Jestesmy para od pol roku, od 4 miesiecy uprawiamy seks. Najczęściej spotykamy w weekendy, lub kiedy mamy wolne. Zawsze dwa dni przed spotkaniem pisze mi naprawde gorące wiadomości, nie moge sie doczekac. A kiedy przyjdzie co do czego, to chwile mnie całuje, palcem jeździ po mojej lechtaczce bez wyczucia, i wchodzi. Chwile pozniej kończy. Wiec po co te wiadomości? Nastawiam się na namiętność, na to ze w końcu będę miala orgazm, ale niestety.. Nic z tego nie wychodzi. Raz zaproponowałam mu zeby mnie bardziej rozgrzal, a on wtedy po prostu jeszcze mocniej, naciskał na moją lechtaczkę.. Po spotkaniu pisze ze jak zawsze bylam świetna, i bylo mu najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orto Graf
Ile masz lat i jakie doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilgotna słodkość
Mam 28 lat. Przed nim mialam 2 partnerów, w tym męża. Chcialam sama urozmaicić nasz seks, ale on sie nie godzi. Chce wsadzić tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrineAngel
To mu powiedz że nie ma takiego wsadzania...po co uprawiać seks z kimś kto ma w nosie Twoją przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
a ile on ma lat i czy miał kogoś wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orto Graf
I oczekujesz że ktoś przekaże Ci jakiś złoty środek? Możesz go rzucić albo z nim porozmawiać, innych sposobów nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilgotna słodkość
On ma 33 lata. Jest cudowny w życiu codziennym, opiekuńczy, zaradny, pomocny, uczciwy. Wygląda świetnie. Bardzo męski, Myslalam ze bedzie mi z nim cudownie w lozku, niestety.. Chyba jego poprzednie partnerki udawały.. Albo to ja cos robie nie tak.. Mowi ze bardzo go podniecam, i nie moze dlugo wytrzymać. To dziwne. Po prostu nie umie chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda mi na to że facet nie zna się zupełnie na rzeczy. Pogadaj z nim szczerze. Powiedz mu co lubisz. A najlepiej w trakcie seksu, podpowiadaj mu co i jak! ja też to przerabiałam:) głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilgotna słodkość
On ma 33 lata. Jest cudowny w życiu codziennym, opiekuńczy, zaradny, pomocny, uczciwy. Wygląda świetnie. Bardzo męski, Myslalam ze bedzie mi z nim cudownie w lozku, niestety.. Chyba jego poprzednie partnerki udawały.. Albo to ja cos robie nie tak.. Mowi ze bardzo go podniecam, i nie moze dlugo wytrzymać. To dziwne. Po prostu nie umie chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto rozmawiać! Pewnie pieprzne esemesy ściągał z sieci, wyjdź z inicjatywą : obejrzyjcie np ,,9 i 1/2 tygodnia'' albo inny film erotyczny i niech on zrobi dla ciebie streaptease..., powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilgotna słodkość
Wiadomości napewno on pisal. Umie pisać i ladnie pisze. Po prostu wcale tego nie robi, bo jak mowi nie moze wytrzymać. Dzis byl u mnie po obiedzie i ja go kierowałam. Siedzieliśmy na kanapie całowaliśmy sie nawet dlugo, i zrobil mi minetke, sama o to poprosiłam. Mialam orgazm. Widocznie trzeba go rzeczywiscie pokierować jak małego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orto Graf
No widzisz! Mam nadzieje że zrobiłas mu w rewanżu loda i ze nie wracał do domu ze sterczącą dzidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilgotna słodkość
Wzielam do ust na troche. A pozniej skończył we mnie, wiec nie bedzie wracał:) ale widzę ze nastepnym razem moze da sie skusić na 69 i troche dłuższy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orto Graf
I bardzo ladnie, z każdym kolejnym razem bedzie lepiej, ale ty musisz przejac inicjatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×