Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mialyscie tak

w czym mogę zamoczyc smoczek by byl słodki

Polecane posty

Gość mialyscie tak

moja 6 tyg córka jest niepsokojna i bardzo placze , od urodzenia nie chce smoczka , czy moge dac na niego krople miodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słodz, niezdrowo
daj naj;lepiej pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialyscie tak
łatwo się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można w miodzie
moze uczulić miałam tak - córka ma w tej chwili 9 miesięcy i do teraz bardzo rzadko używa smoczka - prawie wcale było to dla mnie nowe, bo synek był typem dziecka "smoczkowego" próbowałam różnych smoczków - też radzę zmienić firmę, czasem kształt ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci są ssakami,wystarczy odpowiednio często wciskać smoka.Nie znam dziecka,które się nie skusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie to czytałam,a może widziałam na własne oczy żeby zamoczyć smoczek w puszcze kukurydzy chyba bonduel.na chwile w tym ,,soku,,ponoć dzieciom bardzo smakuje.jesli spróbujesz daj znać czy pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam ze ona ma 6 tygodni.to moze byc kolka.może nie trawi twojego mleka jeśli karmisz piersia,skonsultuj się z jakimś pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódzkie
w mojej okolicy jest rodzina w której dzieci nie płaczą,a jest ich 10 już dorosłe i juz mają małe,bo to pllenna rodzina. W tej rodzinie bimber to podstawa egzystencji,dzieci-noworodki gdy zaczynają marudzić to już mu wtykają szmatke umaczaną w zacierze lub czstym samogonie 55v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLUKOZA My dodawalismy do mleka bo syn nie chciał pić (bebilon pepti) Można bez obaw na smoczek nałożyć Ale nie wiem czy to coś da Mój syn nie chce i tak smoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylk ododam - glukoza kupiona w aptece a nie w spożywczaku:) To cukier ale prosty więc nie szkodzi dziecku A miodu do roku nie wolno podawac bo uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialyscie tak
juz mam w domu 4 rozne smoczki i zadnego nie chce. nawet z miodem. pluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szybkoooooooo
kiedyś myślałam, że smoczek plus niemowlę to norma, że to nieprawda przekonałam się przy pierwszym dziecku (wychowanym "na butelce"), drugi syn przez pół roku był tylko "na piersi" i też nie chciał smoczka po co zmuszać,skoro dziecko nie chce? za jakiś czas założysz wątek " jak oduczyć od smoczka?" :-) płacz,jak już ktoś zauważył może mieć inną przyczynę, niż niezaspokojona potrzeba ssania i jeszcze raz powtórzę- nie wszystkie dzieciaczki muszą rosnąć ze smoczkiem w buzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto wyluuzuj
skoro dziecko nie chce smoczka, to po co mu go wciskac na sile? i to moczenie w slodkim??? po co??? po co dziecko przyzwyczajac od kolyski do zlych nawykow? :-O moj syn wychowal sie bez smoczka, nie chcial i tyle i do glowy mi nie przyszlo zeby kombinowac jak mu go wcisnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto wyluuzuj
a dajesz dziecku jakies kropelki na kolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica339
mój synek od samego początku do 3 mca płakał i płakał był niespokojny, karmiłam go swoim mlekiem przez 3 tygodnie, okazało się że nie trawi moijego mleczka i miał kolki, skazę białkową, nie chciał smoczka, ale nawet mi do glowy nie wpadlo by w czyms ten smoczek maczac. a juz napewno nie w miodzie. nie jestem po za tym zwolenniczka zatykania dzieciom ust. dziecko jest po to, że ma od malego pokazywac swoje emocje, czy to placz czy smiech, a nie chodzic non stop z korkiem w buzi. moj syn ma teraz niespelna rok i nie placze, jest radosny, duzo gaworzy, czesto okazuje rozne emocje, moze to zaleta ze nie ssal smoka. zastanów sie po co Ci ten smoczek? Nie umiesz juz zniesc placzu? Wiem, uszy wysiadaja, szczegolnie po nieprzespanych nocach, bolu glowy i pologu... Ale takie są uroki macierzynstwa... raz jest cicho a raz glosno :P nie wciskaj dzieciaczkowi smoczka, please :) i radze Ci poczytac o prawidlowym odzywianiu dziecka, bo niemowlaki maja taki slabiutki uklad pokarmowy i dlatego nie moga jesc wszystkiego jak dorosli. wskazana bylaby tez wizyta u pediatry w celu zasiegniecia odpowiedniej wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero miodu
bo to moze skonczyc sie smiercia dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo powiem
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×