Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczyt szczytow

w jakiej pozycji dochodzicie na szczyt?

Polecane posty

Gość szczyt szczytow

jak w temacie, mi najlepiej na gorze, a macie jakies ulubine,abo jakies triki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczytow
no wlasnie tak najlatwiej choc chcialabym tez zeby tak latwo bylo w innych pozycjach ale nie wiem jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczytow
Często dochodzę także analnie no zawsze analnie dochodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ktoś napisał dzisiaj " z nogami na pagonach";):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniaB
lenka07 na lyzeczke i oczywiscie jak mi lize - po prostu sztywnieje i trace na chwile swiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczytow
na lyzeczke nie wygodnie jakos ale fakt on ma dostep wtedy do..wszystkiego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniaB
jak sie spusci to szybko obraca mnie na plecy, rozwiera uda, nogi w gore i lize - od cipki do odbytu i z powrotem na sama mysl cieknie mi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha tak, to ja :)
W kazdej, ale najszybciej (bez pieszczot, gry wstepnej) dochodze po misionarsku, on sie fajnie rusza i ja tez poruszam biodrami jakby ocierajac sie o niego i 3-4 min i maaaam!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczytow
3,4 minuty, niezle, musze sie tak nauczyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruumbruuumbruuum
Jak ja leżę pod nim, on jest na górze, moje nogi go oplatają, a on trzyma moje pośladki dłońmi i lekko je unosi w tym samym czasie wkładając do końca - a ma się czym pochwalić. Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniaB
ja lubie jak mnie dlugo posuwa, nawet do 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja leżę pod nim, on jest na górze, moje nogi go oplatają, a on trzyma moje pośladki dłońmi i lekko je unosi w tym samym czasie wkładając do końca Tak tez lubie :) i tez baardzo szybko tak dochodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruumbruuumbruuum
Więc jednak to sprawdzony sposób :) Wszystko zależy od kształtu penisa. Jeśli jest lekko wygięty w górę to najlepiej jak kobieta jest na dole lub bokiem do faceta i jedną nogą go oplata, bo wtedy uciska punkt g, jeśli jest wygięty w dół to lepiej od tyłu, jeśli jest prosty to od tyłu, na łyżeczki, bokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko jak jestem
na dole nigdy nie doszłam na górze, a z tego co wiem, to niby kobietom powinno był łatwo dojsc na górze. hahaha - ile masz lat ja jak byłam młodsza to dochodziłam tez po 3, 4 minutach ale teraz potrzebuje więcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniaB
mojego jest mocno zagiety do gory, a jednak najlepiej nam na lyzeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałabym za szybko nawet ;) ale wtedy jest kolejny raz i kolejny i najlepiej cala noc :) Moja najbardziej ulubiona pozycja, w której nie dochodzę az tak szybko, to od tylu- wszelkie jej odmiany, z mocno wypietą pupą, rowniez anal- uwielbiam! Zwlaszcza cała noc ;) Nie wiem czy wy też tak macie dziewczyny, ale kiedy z kolei powstrzymuje się, żeby nie mieć jak najdłuzej, to po godz/ dwóch takich powstrzymywań zawsze mam orgazm wielokrotny, wielo, wielo, wielokrotny ;) Polecam tę metodę również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruumbruuumbruuum
A ja się nie umiem powstrzymywać, jak już się zacznie to leci, najgorzej jak akurat mój luby wtedy kończy bo nie może wytrzymać... Nienawidzę mieć przerwanego orgazmu albo tuż po, nic nie da jak potem mnie pieści, jak się przerwie to już na dobre :( Ja mam 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko jak jestem
hahaha - fajnie masz ja dochodziłam tak szybko gdy miałam 22-24 lata teraz mi to zajmuje znacznie więcej czasu moze dlatego, ze z czasem zrobiłam sie bardziej "rozepchana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruumbruuumbruuum
Niekoniecznie. Ja na początku związku też szybko dochodziłam, teraz jesteśmy 4,5 roku i trwa to dłużej.. A miałam przed nim 4 chłopaków i prawie wcale nie miałam orgazmów, za to jak jego poznałam to za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia praktyki- w powstrzymywaniu sie, i u kobiet i , a może zwłaszcza u mężczyzn;) Jeśli bym się nie bzykała kilka dni, to też nie dałabym rady się powstrzymać, ten pierwszy raz/ dwa/ trzy ;) No i nie mam na myśli przerwanie orgazmu, a nie dopuszczenie do niego, czyli kiedy prawie masz- przerywacie na chwilę zabawę i znów, i znów. Ja to uwielbiam, bo cały czas się czuję jakbym miała, w tej sytacji, a potem taka seria od 3-7 na raz- to jest to ;) Ja aż się trzęsę wtedy i nie potrafię nad tym zapanować. Ale kiedy byłam w twoim wieku najwięcej na raz miałam- 3-4 góra, od jakiegoś czasu rzadko kiedy mam jeden orgazm, nawet podczas bardzo szybkich, właśnie takich 3 min numerków mam zazwyczaj mam 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruumbruuumbruuum
Zazdroszczę, mi to tak łatwo nie przychodzi :) I ciągle ten sam facet, t jest fajne bo się już zna partnera i wie jak mu dogodzić, co on/ona lubi. My prawie 5 lat, Wy 10, to już się dobrze zna potrzeby drugiej osoby i taki seks jest lepszy :) I fajnie jeśli partner nadal jest dla nas sexy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FuckMe
W każdej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniaB
wisze na drzwiach , nogi rozwarte i uniesine do kata prostego a on wklada i porusza drzwiami tam i z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudbyhfyfffhf
ja mam w ogole problem z dochodzeniem i tylko recznie sie to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetka i tylko
mineta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczytow
to jak recznie to od tylu sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×