Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tammta

2 ciąża, poród posladkowy

Polecane posty

Gość tammta

Jest tu jakas mama której dziecko było w położeniu posladkowym w chwili porodu? Pytam o druga ciąże bo w pierwszej wiem ze to bankowo wskazanie do cc. A jak z drugą? Zrobili cc czy kazali rodzic sn? U mnie 36 tc i dziecko dupka do dołu wciąż jeszcze lezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rodziłam moją małą to później w szpitalu byłam w sali z dziewczyną, która rodziła pośladkowo - druga ciąża to zalezy od szpitala i lekarza. u nas w szpitalu jesli pierwsza ciąża rozwiazana była siłami natury to jesli przy drugiej jest ułożenie pośladkowe - każą rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka rodzila 2 dziecko posladkowo. nie chcieli jej zrobi cc uznali ze drugie dziecko mozna urodzic w taki sposob. ogolnie to bardzo popekala:( szwy miala az pod sam tylek . mowila ze to najgorsze co moze byc. oczywiscie nie chce cie straszyc ,napisalam prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
moja gin bez pytania zrobiła by ci cc w 38 tc - weź i podzwoń po szpitalach w okolicy - zorientuj sie - może jest taki gdzie idziesz na wizyte na izbie i tam badają - stwiedzają że pośladkowo i umawiają na cc - w moim tak jest ja bym nie ryzykowała sn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem wkurzona
U nas też drugie dziecko puszczają dołem, chyba, że ewidentnie źle jest ułożone i nie ma szans nawet na pośladkowy poród bez komplikacji. Ja syna (drugie dziecko) rodziłam z ułożeniem twarzyczkowym i też mi powiedzieli, że gdyby to był pierwszy poród, to bez dwóch zdań cc, ale że drugi, to dali szansę i mały urodził się sn - duże nacięcie, ale i tak wolałam sn niż cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×