Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneet84

2,5 mies kaszel i katar pomózcie,doradźcie

Polecane posty

Gość aneet84

w poniedzialek byłam u lekarza on powiedzial ze wszystko dobrze ale... moja niunia ma 2,5 mies od wdóch tyg ma katar na poczatku był suchy myslalam ze mam za ciepło w domu i suche powietrze ale w tym tygodniu jest coraz gorzej przy kichaniu wszystko jej wulatuje puszcza "bańki" noskiem i do tego ma kaszel tak jakby szczekala to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na katarek mogę polecić aplikator fryda kosztuje ok 30 zł i ściąga z niska wszystko i maluch swobodnie oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej niani synek miesiąc chodził z katarem i kaszlem. Lekarka pakowała w niego syropki i inne dobrodziejstwa farmaceutyczne. Wreszcie niania poszła na konsultację do innego lekarza i ten od razu powiedział, że to alergia. Na kurz. Dostała coś tam antyalergicznego i dziecko nie kichnęło od tygodnia. Może sprawdź coś pod tym kątem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneet84
u nas to wirus bo i starsza ma katar i kaszel ale młodsza przechodzi to bardziej, nie ma goraczki tylko ten okropny kaszal, uzywam teraz fridy no i soli morskiej i masci majerankowej z noska odsysam jej dosłownie do 30 min no wiadomo jak spi to nie ruszam jej, najbardziej kaszle podczas snu dosłownie szczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli robisz wszystko jak należy. Jeszcze na spacery wychodź, niech powietrzem pooddycha świeżym. Skoro nie ma gorączki to spacery nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneet84
na spacerki tez wychodzimy jak tylko jest pogoda, nie sa one długie ale staram sie zeby na swieze powietrze codziennie wyjsc :) bardzo dziekuje za Wasze dobre rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
zamiast fridy rewelacyjny jest katarek - mam fride, cleanoza i katarka - to to 3 zdecydowanie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pogoda zmienna jest więc nie dziw sie połowa osób chodzi teraz zakasłana i zasmarkana Mój miał jakoś miesiąc i też zachorował była zima wtedy używałam fridy wody morskiej maści majerankowej nasivin a na kaszel syropu malia Szybko przeszło :) Ja z spacerami bym raczej dała sobie spokój by się nie zaziębiło dziecko tym bardziej takie małe no chyba że jest ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkio
Moja córeczka ma 8 mies i zaczęła kaszleć właśnie tak szczekająco i lekarka od razu,że to zapalenie krtani. Zawsze sie tak mówiło,że jak kaszel szczekający to krtań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na katar
dobry jest Euphorbium, można stosować długo bo to lek homeopatyczny, a ten kaszel skoro jest taki szczekający, to troche niepokojące bo to objaw zapalenia krtani, nie mówię że tak jest, najlepiej skonsultować się z lekarzem. Życzę zdrówka dla córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkio
też polecam euphorbium s ok.30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to krtan to radzę bacznie obserwowac dziecko bo moze sie zaczac dusic. Najlepiej to zrobic inhalacje nebulizatorem. Ja robię mojemu synkowi tylko z soli ale on ma jedynie katar. Jesli jest kaszel to radze zapytac czy mozna podac Berodual czy Pulmicort. Wiem ze dziecko jest malutkie i nie wiem czy mozna stosowac te dwa sterydy ale ja sie panicznie boje zapalenia krtani bo niedawno taki maluszek w okolicy udusil sie. Jak zacznie sie cos dziac to zniezwlocznie na pogotowie i zastrzyk. Dobrze jednak miec w domu nebulizator. U nas sprawdza sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneet84
jeju bella tos mnie przestraszyla tweraz juz wogole nie bede mogła zasnac ;( a i tak mało sypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ze nocka była spokojna. Nie chciałam Cię przestraszyc ale ja obawiam sie takiego kaszlu u dzieci. Moja corka niedawno miala zapalenie krtani i dzieki temu ze mialam w domu nebulizator podalam jej Berodual i Pulmicort i obeszlo sie bez szpitala ale sąsiadka musiala o 23 jechac z rocznym dzieckiem do szpitala bo zaczęla jej sie dusic. Lekarze mówią ze gdyby zwlekala dluzej mogloby sie zle skonczyc. Sasiadka zabrala małą w pizamce, nawet jej nie przebierajac. Gdyby zaczela jeszcze przebierac ... teraz ma juz w domu wszystko to co napisalam i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×