Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do czego

Do czego zdolna jest kobieta...

Polecane posty

ja tam bym sie pod patelnie mojego chetnie sama podpieła :P dobry z niego kucharz i w tym przypadku byłabym mu kompletnie zbędna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemdziesiat siedem
v34 - chyba ze tak :D :D :D to w takim razie nawet nie masz co wykazywac checi czy zainteresowanie;D hehe do czego - mam nadzieje ze sie jakos pozbieralas??? Twoj ex jeszcze probuje z Toba nawiazac kontakt? załuje w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego
osiemdziesiąt siedem - jeszcze niezupełnie się pozbierałam, ale z tygodnia na tydzień jest lepiej ex przepraszał, płakał, ja próbowałam wybaczyć ale nie dam rady :-( i to jego żałosne tłumaczenie, że wpadł w pułapkę zastowioną przez tą "panią" i że zapewne mało który facet potrafiłby się z takiej sytuacji wycofać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa
co za bidulek, wpadl z pulapke ... szkoda gadac dobrze ze kopnelas chlopa w 4 litery, kompletny brak jaj. facet wie ze spieprzyl sprawe, ale nie przynaje sie do bledu, bo przeciez to nie jest jego wina, glupio sie stalo ale przeciez on nie chcial, to ona sprowokowala a ten wykreca kota ogonem, dyzio marzyciel nie wiedzial co zrobic to przelecial pierwsza ktora mu majtki pokazala wlasnie, w jaki sposob sie dowiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfumowana rączka
Baby są wstrętne i niewybredne w sposobach. Przykładowo - mój m. miał w pracy propozycję przelecenia laski bezpośrednio prosto z mostu. Kiedy powiedział, że jest żonaty napalona pani stwierdziła, że ona też ma męża i że zupełnie jej to nie przeszkadza. Widzę często podobne chamskie zagrywki bab bez zasad. Dziwi mnie to, bo to żenada i brak szacunku i do siebie i do żony faceta, którego zaciąga do wyra. Nie wspominając o dzieciach. Takie jakieś to durne i puste. Sam seks, sama skóra, pochwa, penis....i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paar69pl
nigdy nie myslalam ze bede zdolna pokazywac sie nago na kamerkach,ale uleglam mezowi i sie zaczęłam pokazywac i to bardzo mi sie spodobało pozdrawiam i zapraszam www.showup.tv/pp/paar69pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×