Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Problem z piekarnikiem

Piekarnik bez opcji peczenia tylko "dołu"

Polecane posty

Gość Problem z piekarnikiem

Dziewczyny poradzcie, kupilam nowy piekarnik jednak nie zwrociłam uwagi, ze nie ma w nim opcji do pieczenia ciasta tylko od dołu. W przepisie jest napisane by 40 min piec tylko dol a oncowke ciasta juz jako gora-dól. W nowym piekarniku mam opcje pieczenia gora i dol, termoobiegu oraz np grilla. Cholera-boje sie brac za ciasto. Moze piec ciasto w mniejszej temperaturze a dluzej? Sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj piec tak pod
przykryciem z folii aluminiowej ...tzn góre przykryj folią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem z piekarnikiem
OOO o tym nie pomyslalam. Pytanie czy piec z termoobiegiem czy go narazie nie ruszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z folią bez termoobiegu
na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem z piekarnikiem
Dobra, robie. Raz kozie smierc!:) Dziękuje za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż zdradza ją
chyba dobrze nie spojrzałaś -nie ma takich piekarników .jak masz termoobieg to raczej jest z tych nowszych -musi być dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkooooooooo
ja mam termoobieg i nie mam funkcji grzania samego dołu,tylko "góra i dół" ,na początku podchodziłam do niego nieufnie, bo przyzwyczajona byłam do gazowego z grzaniem tylko na dole, ale piekę normalnie jak wcześniej i wszystkie ciasta się udają jak za bardzo piecze od góry,to albo wsuwam pod górne grzanie dużą blachę (tą na którą się stawia mniejsze blachy), albo przykrywam folią po ok. 20 minutach no i stawiam to ciasto najniżej jak można gdy się piecze z termoobiegiem to zawsze zalecają dać niższą temperaturę niż normalnie termoobieg włączam do pieczenia mięs (szczelnie zamkniętych),kiedyś jeszcze do paluszków rybnych ,z termoobiegiem bardziej się smażyły niż piekły - moim zdaniem termoobieg wysusza ( za to z termoobiegiem świetnie wyrastają ptysie-ale to ciasto/ciastka z założenia ma być suche i chrupiące) i jeszcze załączam termoobieg pod koniec pieczenia,jak ciasto wydaje się niedopieczone-ale najwyżej na 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×