Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do kupujacych

Jakie sa paluszki rybne z Carrefoura? Dobre?

Polecane posty

Gość pytanie do kupujacych

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica339
ja generalnie nie kupuję paluszków rybnych wogóle a napewno nie odwazyłabym sie takich made in Carrefur, Biedronka czy Tesco... Nie lepiej kupić rybkę i zrobić samemu??? Wyjdzie więcej, smaczniejsze i wiesz co masz w środku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milej biesiady ale
niezaleznie od marki paluszki rybne to wyrzucanie pieniedzy i marnowanie zdrowia ;) tego typu produkty - mrozone smazone rzeczy - sa wszetecznie naladowane tluszczami z rodzaju najbardziej niezdrowych, sola, chemicznymi ulepszaczami. jezeli chodzi ci o smak i lubisz smak powyzszych produktow, to na pewno nie beda gorsze od innych, ale tak ogolnie to jest to raczej smieciowe jedzenie ;) chyba, ze ktos chce raz na dluszzy czas zaszalec i poczuc sie jak male dziecko, ktore je cos 'pysznego' to pewnie, nie zabija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_ja
Jeżeli już chcesz kupic paluszki rybne polecam "Złotą rybkę" z Biedronki - w panierce jest po prostu kawałek ryby (co widać po przekrojeniu), a nie jakaś miazga z nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_ja
Carrefour ma złą opinię wśród klientów jeśli chodzi o produkty mrożone - zwłaszcza ryby (mają dużo glazury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×