Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiwsif

musze schudnac!

Polecane posty

Gość fiwsif

biegalam regularnie, ale nie mam teraz na to juz czasu :( i musze sie wziac chyba za rowerek stacjonarny.. przyniesie podobne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
chciałabym ważyć 51 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiwsif
ja tez musze 5 kg! ale czasu nie ma na sport, a z napadami tez sie borykalam kiedys.. i teraz scudlam co prawda, ale jem coraz wiecej :( i dalej mi do celu, niz blizej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiwsif
no to nie ma co zwlekac, sylwester lada dzen;) jakie macie podejscie do chleba/ ryzu/ makaronu/ ziemniakow? choc mowi sie, sa tuczace te produkty, to w moim przypadku jak zjem z obiadem to czuje sie syta i nie mam takiej ochoty wieczorem na grzeszki :) wylaczacie calkiem z diety, czy sobie pozwalacie na te 'zakazane odstepstwa' ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawdzony sposób 9, śniadanie kromka razowego, do tego surówka 12 2 śniadanie kisiel ( na słodziku) otręby 15 obiad - zupa jarzynowa 18 kolacja musli, jogurt naturalny i otręby do tego 30min ćwiczeń dziennie Szkoda tylko, że zawsze łamię się podczas 3 dnia. Kiedyś jednak wytrzymałam tydzień, efekty bardzo zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuujuu
ja nie wyobrażam sobie calkowicie wyeliminowac chleb, ziemniaki bo pochlonelabym wtedy wiecej innych rzeczy ziemniaki nie są kaloryczne , jeśli zjesz 2 to ok 160 kcal wiec minimalizuje ilość ziemniaków, makaronu i chleba ale nie wykluczam bo można jesć wszytsko tylko rozsadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuujuu
wydaje mi się ze bardziej zdradliwe są slodkie jogurty i platki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiwsif
nie dziwie sie troche, ze mam kompulsywne napady, bo ta dieta jest dosyc restrykcyjna.. na sniadanie chyba zdrowiej jogurt z otreami, potem surowka z chlebem razowym, obiad jak obiad- mieso/ ryba, surowka i ziemniak/ryz lub jakis inny dodatek weglowodanowy i na kolacje jarzynową... tak zdrowiej na pewno i obejdzie sie bez podjadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiwsif
ze masz kompulsywne napasy*, poprawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VADIM25,5
rowerek nic nie da.Sam próbowałem wszystkiego i tylko spirytus i wódka mnie odchudziła dużo pije mało jem..8 kg w ciągu 1.5miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś facetem więc to nie takie straszne... Wódka? Kurde też zauważyłam że jak kiedyś wódka szła do szczupłejsza byłam... Chyba warto do tego wrobić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×