Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lauruska

Co mam robić dalej?

Polecane posty

Gość lauruska

Mam 18 lat a mój chłopak (no okey,były chłopak :/) ma 19 lat. byłam z Sebastianem już od gimnazjum ,najpierw zauroczenie,później zakochanie się no i miłość :( i tak nam minęło 5 lat związku. to z nim pierwszy raz przeżyłam pierwszą miłość,to z nim pierwszy raz się całowałam,to z nim pierwszy raz uprawiałam seks. Seba nauczył mnie jak kochać,nauczył mnie co to jest miłość. Niestety jakiś czas temu wpieprzyły się w nasz związek kłótnie i po jednej z nich Sebastian poszedł na melanż do kolegów. Dowiedziałam się potem że na tym melanżu były też dziewczyny i jedna z nich mizała się do mojego chłopaka...i jakby to ująć "zdradził" mnie z nią. Nie wiedziałam co robić,zaczęła się ostra kłótnia z Sebastianem ,płakałam i krzyczałam aż w końcu tak się zdenerwowałam że powiedziałam "koniec z nami". W tym momencie Seba bez słowa wyszedł z domu... od tego czasu minął tydzień i dwa dni,a z nim nie mam żadnego kontaktu. Ma wyłączony telefon i jest niedostępny na gg. Nie odpisuje na żadne wiadomości.Co może się z nim dziać? Bardzo go kocham i nie chcę aby te pięć lat poszło na marne,czuję się przy nim jak przy przyjaciółce... Z nim planowałam przyszłość :( jak to naprawić? chciałabym go przeprosić ale ciągle mam przed oczami obraz w którym Seba zdradza mnie z tą zdzirą... co robić dalej ? Czekam na odpowiedzi :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauruska
no dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauruska
znokutn tia dzięki bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znokutn
proszę. A tak serio to po co ci ktoś kto rucha na boku?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej dziada
olej dziada, zdradził cie, nie ma nic wiecej do dodania, to on powinien teraz płaszczyć się przed Tobą a nie Ty wydzwaniać do niego. Nie masz szacunku do siebie?? zawsze będzie Cię tak traktował jeśli sama po jego zdradzie szukasz z nim kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 321
SKORO ON SIĘ NIE ODZYWA TO ZNACZY, ŻE NIE CHCE, DZIEWCZYNO TO ON POWINIEN CIĘ PRZEPRASZAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauruska
kurcze no, w sumie macie rację :( chyba pora zacząć wszystko od nowa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×