Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wahamsie............

Kalosze-fajne????????

Polecane posty

Gość skr09tacz
mi osobiście się nie podobają, ale rzecz gustu ja mam takie niższe miedzy kostką a kolanem i nigodo nie widziałam , lubie inność a nie to co wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahamsie.........
no ja musze mieć wyższe.Zastanawiam sie bo nigdzie nie widzialam dziewczyn w takim wzorze kaloszy.Poczekam na inne opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaaaaaaaaaaaaa
Wiesz no, jak chcesz biegać po kałużach albo przekopywać ogórek to nie ma znaczenia jaki wzór :) To nie jest obuwie ozdobne w żaden sposób i nie nosisz tego na zakupy/do pracy/do szkoły więc nie ma się co przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziałas nikogo w takich
?? u nas w mieście od groma chodzi osobiście mi sie nie podobaja ale wszystkie wyglądają podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalosze moga byc rozne
ale moim zdaniem jak kalosze to tylko Huntery, ja mam czarne gloss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahamsie.............
hunterów nie kupie bo nie wywale 500zł na kalosze:))) a co do tego,ze nie widziałam w TAKICH to miałam na mysli wzór a nie kalosze z nadrukiem:))) Wszystkie co widziałam miały małe motyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja mam kalosze na zime, ocieplane, od kostki pikowane, czarne, bo w takich we wzorkach to bym sie wstydziła chodzic, ale nie mówie, ze sa brzydkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaaaaaaaaaaaaa
Rany, naprawdę się w takich chodzi? To przepraszam, ja już nie mieszkam w Polsce od paru lat :( Tutaj kalosze się kupuje tylko malutkim dzieciom albo na działkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahamsie.............
tak,chodzi się jak leje deszcz.A w czym mam chodzic jak jest błoto?w szpileczkach?? Mieszkałam takze za granicą i zdziwiłabyś się na jakie pogody zakładają kalosze.No ale jak mieszkasz w Californii to rzeczywiscie -kalosze tylko od wielkiego dzwonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mnie sie nie podoba jak kobieta idzie w kaloszach (gumakach:P) po ulicy:/ Mi sie gumaki kojarza tlyko i wylacznie z wsia!Ja tylko na wsi (jak jezdze do dziadka) zakladam jak np.ide na grzyby do lasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahamsie...........
albo niektore nie rozumieją topiku albo wypowiadają się same debilki.Nie wiem jak wy ale ja kalosze mam zamiar zakładac w czasie ulewnego deszczu a wy,jesli chodzicie w kaloszach gdy jest słonecznie to gratuluje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahamsie..........
do Quis leget haec? : nareszcie normalna odpowiedz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewahaj sie
i jakie sobie kupiłaś kalosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę studentę
Jak dla 5 letniej dziewczynki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooośka
Mam takie czarne, ale bez łańcuszka. Są super, tylko bardzo mocno pocą się w nich stopy. Po godzinie noszenia mam w nich mokro, jakby przeciekały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka87
O faktycznie mega promocja! Jak często pojawiają się nowe zniżki na złotych? Chyba się na coś skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania balon
A jak jest z trwałością kaloszy Merg? Przyznam, że wyglądają super, ale to buty na sezon czy raczej kilka? Wyglądają na prawdę elegancko, czegoś w takim stylu właśnie szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irysek

kalosze są super, ja lubie zwłaszcza takie, które wyglądaja jak normalne buty, ostatnio zamowilam sobie takie http://schaffashoes.pl/product/67151_buty-vices-kalosze-pt41-1-black.html

są mega fajnie a na żywo wygladają jak skórzane oficerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam na nogach kalosze i powiem szczerze i od serca - na taka pogodę szukaj czegoś ocieplanego w środku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×