Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaj uż o tym mowa...

Jak już o kredytach mowa - gdzie najlepiej wziąć 4tys na 12msc?

Polecane posty

Gość jaj uż o tym mowa...

Przeczytałam ponury topic powyżej ale tez musze się wziąć za kredyt :( Potrzebuję komputera do pracy- korzystam z laptopa który ma 8 lat a potrzebujepotężnego urządzenia i dodatkowych dysków, zalezy mi na małych ratach nie przekraczających 350zł :) Najlepiej bez zaświadczenia o zarobkach, bo pracuję hm... za więcej niż mam wpisane, a ze swoiomi dochodami nie udzielą mi. Pekao słynne nie chce mi udzielić, bo za mało zarabiam mimo, że "nie chcą zaświadczenia o zarobkach" ;/ Patrzyłam np. w mbanku, od 4tysięcy np mBank w którym mam konto chce 488zł, a więc koło 20%/ Citibank chcą aż 632zł za tę samą kwotę. Innych ofert nie znam jeszcze, ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiem śpiewająco...
Jak chcesz konkretnie laptopa to proponuje ci wziąć raty w sklepie w którym go kupisz :) Np. czasami w mm i saturnie masz raty 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaj uż o tym mowa...
Nie bardzo właśnie, komputer stacjonarny jest bardzo konkretny i nie ma go już w Polsce niestety i nie można na raty ;/ A chciałabym tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irginos
w credit agricole od 12 tys płaciłem im ponad 3 tys więcej w przypadku nie spłacania w terminie naliczają kolosalne odsetki, wychodziło coś 600-700 zamiast 300 i to już po paru tygodniach. Można nieźle się wkopać. Nie polecam za nic w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irginos
w ogóle zmienili nazwę ostatnio bo kiedyś nazywali się lukas bank. ciekawe czemu ? może już za dużo ludzi się poznało i musieli zmienić nazwę. Uważajcie na to paskudztwo. Inna sprawa, że mają od groma obligacji greckich i jak coś to pierwsi lecą na ryj ale to cenne info raczej przy lokowaniu pieniędzy a nie kredycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×