Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca569

Ile wypada dać na 40 urodziny kuzynki

Polecane posty

Gość pytająca569

Jak w temacie ile wypada dać jeśli urodziny są wyprawiane w lokalu a ja idę z męzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeloveee
a od kiedy to na urodziny daje sie kase? matko,co za prymitywny pomysl kup prezent idiotko!!! to nie komunia ani chrzciny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
urodziny na pewno są tańsze niż wesele .myślę że 150-200zł to maksymalnie .zresztą dajcie tyle na ile was stać :) 100zł też może być moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
prezentem trzeba trafić w gust .jeżeli dobrze go nie zna to lepiej kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca569
Angelovee - dlaczego tyle jadu u Ciebie, chcę dać kasę i się pytam, a co niby mam kupić twoim zdaniem, oni wszystko mają, jak taka mądra jesteś to napisz co mam kupić ????? Wredna małpa - właśnie też tak myślę o 100 150 ale chciałam znać zdanie innych. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
oczywiście, że lepiej kasę. Ja bym dała 150-200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem innego zdania. nie wydaje mi się,żeby wręczanie pieniędzy na każdą okazję było właściwe. Pieniądze daję tylko na ślub. Zakup prezentu wymaga wysiłku.można nie trafić w czyjś gust ale pokazujemy, że zależało nam na sprawieniu przyjemności- a nie takie wręczanie kilkudziesięciu złotych od niechcenia. Dla mnie, dawanie prezentów ludziom, którzy potrafią już na siebie zarobić, jest nieporozumieniem. często kończy się włożeniem gotówki do portfela- między inne pieniądze- i wydanie ich na życie codzienne. a nie na tym prezent powinien polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusiaaaaa
lepiej prezent :-( ja bym sie z kasy nie ucieszyla, to takie pojscie na latwioche :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
myślę że 150zł będzie ok i jakaś ładna karta w kopercie z pieniędzmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli już autorka chcesz dać pieniądze to po prostu zastanów się na ile Cię stać. takie zwracanie za talerz nie ma sensu. chyba żadna normalna osoba nie robi przyjęcia po to, żeby "jej się zwróciło". Daj tyle, ile normalnie przeznaczyłabyś na prezent- bez różnicy czy impreza jest w domu czy knajpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
alonuszka widzisz, ja wolę kasę, choćbym miała ją przepuścić na duperele, niż prezent, który się kurzy w szafie. Najczęściej, niestety, w moim wypadku tak jest. Dostaję zupełnie nietrafione prezenty, które oddaję siostrze lub babci, którym mogą się przydać lub wyrzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
ja też raczej wolę pieniądze bo mogę kupić to co chcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurka kremowa
dawanie kasy jest wyjatkowo malo eleganckie rozumiem uroczystosci typu-slub,komunia itp, ale na urodziny? litosci,wysil sie dziewczyno i kup jakis prezent, moze byc porcelana, perfumy,jakis bon do spa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
skoro większe parcie jest na prezenty kup ładną pościel np z andropolu mają piękne moim zdaniem wzory.to się zawsze przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraaach
kurcze, ale teraz mozna wymyslać takie fajne prazenty. dzien w spa, ekskluzywną kolacje dla dwojga,jakieś kursy etc. Coś na coś zwykle szkoda nam kasy albo czasu a jest zachcianka i cieszy. Jeśli choć odrobine zna się solenizanta można wymyślić cuda nie widy więc dla mnie to jest pójście na łatwizne i olewanie solenizanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiesz co to najlepszy będzie bon upominkowy w jakimś sklepie z ciuchami czy jakimś innym i wtedy kupi coś co jej się będzie podobać i jestem pewna , że będzie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskarka

Sprawdź w sklepie Winezja , mają tam jak dla mnie największy wybór alkoholi, najlepsze gatunki . Idealne na prezent , możesz kuzynce kupić musujące wino https://winezja.pl/wina/musujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×